Televize TCL

Vážení zákazníci,
do nabídky jsme zařadili televize značky TCL. Sortiment zahrnuje nejmenší modely s 32" LCD až modely s 98" a na vyžádání i prémiové modely se 115" LCD.

TCL TV přináší špičkové technologie zpracování obrazu

TCL je druhým největším výrobcem televizorů na světě a inovátorem technologie Mini LED. Ve svých televizorech využívá platformu Android TV a Google TV pro bohatý online obsah, aplikace i hry, navíc umožňuje přístup k obrovské nabídce aplikací z Obchodu Play. Produkty jsou lokalizované pro české prostředí.

V široké nabídce televizorů TCL najdete modelové řady, které přinášejí špičkové technologie, jako jsou například Direct LED podsvícení s Micro Dimming s použitím VA panelu. Tuto skvělou kombinaci ocení hlavně filmoví diváci, kteří očekávají vyšší kontrast, lepší černou a rovnoměrnější podsvícení. V případě využití technologie Quantum Dot (QLED) je zajištěn široký rozsah a 100% objem barev. Inovativní technologie Mini LED použitá u TOP modelů televizorů přináší tisíce diod pro vysoký jas, řízení podsvícení v zónách a vynikající kontrast.

Hráči počítačových her u vybraných modelů ocení nízký input lag a 4K gaming při využití HDMI 2.1. Televizory TCL podporují HDR10 a vybrané modely navíc také Dolby Vision a Dolby Atmos pro maximální obrazovou a zvukovou kvalitu.

Značka televizorů TCL je od roku 2020 hrdým Premium partnerem české fotbalové reprezentace.

Za obchodní tým Antonín Pohludka

Aktualizace k 06.06.2024