Yealink MVC840-C5-000 Microsoft Teams Rooms systém

Systém Yealink MVC840 Microsoft Teams Room, navržený pro střední a velké konferenční místnosti, je balíčkové video řešení s MCore mini-PC, dotykovým panelem MTouch Plus a vysoce výkonnou kamerou 4K UVC84, které přináší vše, co potřebujete k bezproblémové a inteligentní interakci, spojení a spolupráci s interními i exte... více
98 558.68 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
119 256 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Využijte chatovací okno a vyžádejte si další informace od prodejce
... zejména k dostupnosti zboží, pokud není ihned skladem
Kód: MVC840-C5-000
Záruka: 24
Výrobce: YEALINK
Popis a parametry

Yealink MVC840-C5-000 Microsoft Teams Rooms systém

Systém Yealink MVC840 Microsoft Teams Room, navržený pro střední a velké konferenční místnosti, je balíčkové video řešení s MCore mini-PC, dotykovým panelem MTouch Plus a vysoce výkonnou kamerou 4K UVC84, které přináší vše, co potřebujete k bezproblémové a inteligentní interakci, spojení a spolupráci s interními i externími uživateli. Yealink MINI-PC MCore Pro kombinuje estetiku s praktičností, podporuje displej 5k 21:9, má tři porty HDMI a dodává se s EDID, čímž poskytuje flexibilní a spolehlivé řešení nasazení pro konferenční místnosti.

Yealink UVC84 má objektiv 4K, který podporuje 12násobný optický zoom a 3násobný digitální zoom, široký úhel záběru 80° a náklon, který umožňuje pokrýt každý kout konferenční místnosti. Můžete si vybrat, zda chcete použít kabelové (VCM35, VCM38) nebo bezdrátové (VCM36-W, CPW65) mikrofony pro snímání, adaptivní umístění na pracovní plochu, nasazení na strop a další rozmanité scénáře nasazení v konferenční místnosti. Inteligentní technologie potlačení šumu Yealink dokáže účinně eliminovat rušení a šum v pozadí, takže jasně uslyšíte řeč každého účastníka.

Zařízení MVC840 podporuje jedinečné řešení pro bezdrátové sdílení obrazovky WPP30.

MCore Pro zajišťuje stabilitu kabelového připojení a lze dosáhnout nejvhodnějšího nasazení podle uspořádání zasedací místnosti. K propojení televizní oblasti a oblasti konferenčního stolu stačí jeden kabel CAT5e a k dokončení přenosu dat a napájení není zapotřebí žádný další napájecí zdroj ani prodlužovací kabel, což nejen zjednodušuje nasazení, ale také účinně snižuje náklady na nasazení.

Model MVC840-C5-000 zahrnuje:
- 1x kamera UVC84 12X optical USB PTZ 4K, dálkový ovladač VCR20, napájecí adaptér, držák pro montáž na stěnu a kabely;
- Yealink MCoreKit-C5 (s MCore Pro mini-PC, MTouch Plus a RoomSensor), napájecí adaptér, kabely a nástěnný držák;
- V počítači mini-PC je předinstalován operační systém Windows 10 IoT Enterprise a licence, aplikace Microsoft Teams Rooms a také zásuvný modul Yealink Camera Control;
- Žádné zvukové zařízení
- Včetně 2leté záruky na hardware.

Yealink MVC840-C5-000 Microsoft Teams Rooms systém

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené