Yealink RoomCast - bezdrátový prezentační systém

Yealink RoomCast jako bezdrátový prezentační systém umožňující účastníkům přenášet své obrazovky z vlastních zařízení do televizoru prostřednictvím Yealink Wireless Presentation Pod, Miracast, AirPlay a Google Cast a při tom využívat interaktivní funkce. To může usnadnit lokální spolupráci v tradičních zasedacích místn... více
8 438.84 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
10 211 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Využijte chatovací okno a vyžádejte si další informace od prodejce
... zejména k dostupnosti zboží, pokud není ihned skladem
Kód: RoomCast
EAN: 6938818307568
Záruka: 24
Výrobce: YEALINK
Popis a parametry
Ke stažení

Yealink RoomCast - bezdrátový prezentační systém

Yealink RoomCast jako bezdrátový prezentační systém umožňující účastníkům přenášet své obrazovky z vlastních zařízení do televizoru prostřednictvím Yealink Wireless Presentation Pod, Miracast, AirPlay a Google Cast a při tom využívat interaktivní funkce. To může usnadnit lokální spolupráci v tradičních zasedacích místnostech a zvýšit produktivitu. Kromě svého kompaktního designu a vestavěné Wi-Fi 802.11ac 2x2 MIMO může současně podporovat Wi-Fi režim STA/AP/P2P, je umožněno PoE nebo DC napájení, které si můžete vybrat. To vše dohromady dělá z Yealink RoomCast ideální řešení bezdrátové prezentace v malých a středně velkých zasedacích místnostech nebo multimediálních učebnách.


Hlavní parametry:
Dokonale kompatibilní s Windows, Mac, iOS, Android a dalšími operačními systémy, umožňuje bezdrátově odesílat obrazovky pomocí Miracast, AirPlay a Google Cast a Yealink Wireless Presentation Pod a poskytuje funkci interaktivní spolupráce, díky které je bezdrátová prezentace snadná a pohodlná. Také umožňuje Yealink RoomCast zobrazovat účastníkům jasnější obsah, protože podporuje video kodek až 4K/60FPS.
Yealink RoomCast, podporuje odesílání 4 obrazovek do televizoru, přináší bohatší obsah schůzek a ušetří vám přepínání obrazovek. Kromě toho může poskytovat funkce pro interaktivní spolupráci, jako je virtuální tabule, anotace nebo intuitivní dálkové ovládání, které může integrovat názory účastníků, podporovat interakci a spolupráci mezi účastníky, zlepšovat efektivitu a přinášet kreativitu pro jednání, diskuse nebo brainstorming.
Jeho kompaktní design a PoE napájení Vám umožní umístit Yealink RoomCast na televizi nebo na pracovní plochu, skrýt všechny kabely a vytvořit čistou zasedací místnost. Zároveň můžete vzdáleně spravovat a diagnostikovat Yealink RoomCast na platformě Yealink Device Management Platform nebo Yealink Workspace Management Platform.


Obsah balení:
- Yealink RoomCast
- Napajecí adaptér
- 3 metry Ethernet kabelu
- 1.8 metru HDMI kabelu
Datasheet

Yealink RoomCast - bezdrátový prezentační systém

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené