43" HTV Philips 43HFL5214U - MediaSuite
Zadejte dotaz, upřesníme
Kód: 43HFL5214U/12
EAN: 8718863030660
Záruka: 36
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry
Ke stažení
* Aktualizace systému Android poskytují nejnovější funkce
* Vestavěná funkce Chromecast pro snadné sdílení obsahu
* Přístup do obchodu Google Play Store pro aplikace a média
* Uživatelské rozhraní s možností přizpůsobení pro vlastní loga a barvy
* Analytika přímo v zařízení poskytuje statistiky používání
* Instalujte a spravujte aplikace na dálku díky funkci AppControl
* Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control
* Vytvořte si vlastní zkušenosti se systémem CMND & Check-in
* Integrovaná služba Netflix se speciálním tlačítkem na dálkovém ovladači
* Funkce Google Assistant umožňuje rychlejší, chytřejší ovládání
* Funkce pro pohostinství
* Funkce pro nemocnice
Typ obrazovky: 4K Ultra HD LED
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 43"
Rozlišení: 3840 x 2160
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Jas [cd/m2]: 350
Výstupní výkon zvuku: 20 (2 x 10) W/ 2,0 - Směřující dolů
Výstup pro reproduktor do koupelny: 1,5 W Mono 8 Ohmů
Vylepšení zvuku:
*DTS-HD
*Kompatibilní se systémem Dolby Atmos
*Dolby MS12D
*AC-4
*Studiový zvuk DTS
Konektory:
Bezdrátové připojení k síti LAN:
*802.11 ac
*Wifi-Direct
Konektor z boku
*Slot Common Interface: CI+ 1.3.2
*USB1: USB 3.0
*HDMI1: HDMI 2.0 s HDCP 2.2
*Výstup pro sluchátka: Mini-jack
Konektory dole
*Externí napájení: 12 V, max. 1,5 A
*Ethernet (LAN): RJ-45
*Anténa: IEC-75
*Výstup pro reproduktor do koupelny: Mini-jack
*Externí ovládání: RJ-48
*USB2: USB 2.0
*HDMI2: HDMI 2.0 s HDCP 2.2
* HDMI3:HDMI 2.0 s HDCP 2.2
Vylepšené možnosti připojení
Rozhraní HDMI
*ARC (všechny porty)
*Automatický výběr vstupu
EasyLink (HDMI CEC)
*Přehrávání stisknutím jednoho tlačítka
*Pohotovostní režim systému
*Průchod signálu dálkového ovladače
*systémové ovládání audia
RJ48
*Infračervený vstup/výstup
*Rozhraní Serial Xpress
Multimediální aplikace:
*Netflix
*YouTube
*Google Play Store
*Google Play Movies
*Google Play Games
*YouTube Music
Formáty pro přehrávání videa:
*Formáty: H.264/MPEG4 AVC
*MPEG1
*MPEG2
*MPEG4
*WMV9/VC1
*HEVC
*Kontejnery: AVI, MKV
*VP9
Formáty pro přehrávání audia:
*MP3
*AAC
*WAV
*WMA (v2 až v9.2)
*WMA-PRO (v9 a v10)
Formáty pro přehrávání fotografií:
*JPG
*PNG
*BMP
*GIF
Tunery:
Digitální příjem:
*DVB-T/T2/C
*HEVC UHD (až 2160p60)
Analogový televizor:
*PAL
Montáž na zeď: VESA M6 100 x 200 mm
Napájení: 220–240 V stř.; 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 51 W
Třída energetické náročnosti: F
Funkce úspory energie: Režim Eco
Spotřeba energie v pohotovostním režimu [W]: < 0,3 W
Barva: Černá
Rozměry:
*Šířka přístroje: 958 mm
*Výška přístroje: 560 mm
*Hloubka přístroje: 77/80 mm
Hmotnost [kg]: 7,8 kg
Obsah balení (příslušenství):
*Baterie pro dálkový ovladač
*Dálkový ovladač
*Záruční list
*Napájecí kabel
*Stojan na nábytek
Záruka: 36 měs.
Profesionální televize 43HFL5214U/12
Chytřejší připojení
s vestavěnou aplikací Chromecast a Netflix
MediaSuite, úhl. 109 cm (43“)
se systémem Android
Přehled
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
ParametryPorovnání
Chytrá domácnost kompatibil
Ano
Model
43HFL5214U
Úhlopříčka přesná (")
43
Rozlišení (šxv)
3840x2160 (Ultra HD, 4K)
Počet pixelů na šířku
3840
Počet pixelů na výšku
2160
LED podsvícení
Ano
Jas (cd/m2) - přesný
350
Kontrast
Konektor 15 Pin D-Sub
Ne
Konektor DVI
Ne
Konektor DisplayPort
Konektor HDMI
Konektor USB
Konektor SCART
Konektor S - video
Konektor USB-C
Komponentní video
Kompozitní video
DVB-T
DVB-T2
DVB-T2/ HEVC
Barva
Černá
VESA standard
Rozměry (ŠxVxH mm)
958 x 560 x 77
Hmotnost (kg)
7,6
Montáž na stěnu
Model notebooku
43HFL5214U
Výstup VGA
Výstup DVI
Konektor RJ45
Hmotnost přesná (kg)
7,6
Úhlopříčka
40" - 46"
Full HD
4K
Třída energetické účinnosti
F
Obnovovací frekvence (Hz)
60
Verze HDMI
Verze 2.0
DVB-C
TV OS
Android
Smart funkce (netflix,youtube)
Reproduktory - výkon
2 x 10W
Vylepšený zvuk
Dolby Atmos / DTS
Rozměr VESA uchycení
200 x 100
Hmotnost rozsah (kg)
od 5,1 do 10
Rozlišení - standard
4K
Značka
Philips
Barva
Černá
Jas (cd/m2=nits)
350