Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka

4vlakno 50/125---ST ST konektory 180m

Přidat do oblíbených4vlakno 50/125---ST ST konektory  180m

Kód produktui54_502710796074
 
Záruka:24
Výrobce:OEM
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
6540.50 Kč
Vaše cena včetně DPH
7914 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
všechny vlákna ST konektory
Typ: Kabely
Délka (m): 100 a více
ST (M): 2
Optický patch kabel: Multi mode 50/125 OM2
Aktuální cena produktu je7914Kč  s dph
Váš e-mail