D-Link DGS-1100-24PV2 24-port Gigabit Smart switch, 12x GbE PoE+, PoE 100W
E-shop 5 ks
Kód: DGS-1100-24PV2/E
EAN: 790069467837
Záruka: 10000
Výrobce: D-LINK
Popis a parametry
Ke stažení
Informace k záruce:
http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in
Typ switche: Smart managed
Datový přenos:
*1000BASE-T Gigabit Ethernet
Spínací kapacita: 48 Gbps
Konektory:
*12 x 10/100/1000 Mbps (PoE)
*12 x 10/100/1000 Mbps
PoE: Ano
Další funkce: QoS (Quality of Service), VLAN (virtual local area network)
Spotřeba:
*131.5 W (PoE on)
*19.5 W(PoEoff)
Rozměry: 280 x 230 x 44 mm
Hmotnost: 2 kg
Záruka: Doživotní
ParametryPorovnání
Konektor DisplayPort
Ne
Konektor HDMI
Ne
Fanless switch
Ano
Obsahuje switch
Ano
Rychlost LAN max.
1 Gbps
Optika
Management
Smart switch
Počet LAN portů
24
HDMI
0
DP
0 ks
DP počet
0
Provedení switche
Desktop
POE
Počet LAN portů
24
PoE
Out (výstup)
PoE In standard
Nepodporuje
PoE Out standard
802.3at (max. 33,6W) - PoE+
PoE power budget (W)
Do 100
Datasheet.pdf
Související produkty