D-Link DIS-N480-48 průmyslový zdroj 48V, 480W
D-Link DIS-N480-48 je 480W 48VDC průmyslový pulzní napájecí zdroj s montáží na DIN lištu. *480W 48VDC DIN Rail PSU *Vstup: 90 ~ 264VAC *Výstup: 48 ~ 55V DC *Montáž na DIN lištu TS-35 / 7,5 nebo 15 *-20 ~ 70°C provozní teplota *Kompatibilní s DIS-100G, DIS-300G... více
Zadejte dotaz, upřesníme
Kód: DIS-N480-48
EAN: 790069437861
Záruka: 36
Výrobce: D-LINK
Popis a parametry
Ke stažení
D-Link DIS-N480-48 je 480W 48VDC průmyslový pulzní napájecí zdroj s montáží na DIN lištu.
*480W 48VDC DIN Rail PSU
*Vstup: 90 ~ 264VAC
*Výstup: 48 ~ 55V DC
*Montáž na DIN lištu TS-35 / 7,5 nebo 15
*-20 ~ 70°C provozní teplota
Související produkty