Dahua monitor LM27-A201Y, 27" 1920×1080 (FHD), LED, 250 cd/m, 4000:1, 5ms
Zadejte dotaz, upřesníme
Kód: LM27-A201Y
Záruka: 36 měsíců
Výrobce: DAHUA
Popis a parametry
Ke stažení
LM27-A200
27'' FHD Monitor
Light and cost-effective plastic housing;
Ultra-narrow bezel, elegant appearance;
178°H/178°V extra-wide viewing angle for overall viewing performance;
High fidelity digital processing for a brilliant and vivid video;
Support multiple signal inputs including HDMI and VGA;
Low energy consumption, long service life;
Anti-blue light design, eye-protective.
Model
DHI-LM27-A200
Display
Screen Size
27"
Panel type
VA
Aspect Ratio
16:9
Resolution
1920×1080 (FHD)
Backlight
LED
Brightness/Luminance
250 cd/?
Contrast
4000:1
Display Color
16.7M(8bit)
Viewing Angle(H/V)
178°(H)/178°(V)
Response time(typ.)
5ms
Refresh Rate
TYP. 60Hz, MAX. 75Hz
Signals
Input
VGA×1, HDMI×1
General
Power Supply
DC 12V,3A
Consumption (Standard)
36W
Consumption (Standby)
0.5W
Tilt
-5°~15°
Net Weight
3.63 kg (8.00 lb)
Gross Weight
4.7 kg (10.36 lb)
Bezel Width
3.6mm(U/R/L), 12.5mm(B)
Wall Mount
100×100mm
Dimension without standard (W×H×D)
616 × 447 × 192 mm (24.25" × 17.6" × 7.56")
Package(W×H×D)
680 × 140 × 442 mm (26.77" × 5.51" × 17.4")
Work Environment
Temperature
0?~40? (32°F~104°F)
Humidity
20%~80%
Accessory
Standard
HDMI cable, power cable, base
Optional
Gas spring desk bracket
Certifications
CE/FCC
ParametryPorovnání
Display port (monitory)
Ne
Dotykový displej (monitory)
Ne
Typ povrchu displeje (monitory)
Matný
Podpora VESA (monitory, TV)
Ano
Prohnutá obrazovka (monitory)
USB-C zpětné nabíjení ntb (monitory)
USB-C integrovaná dokovací stanice (monitory)
Pivot
Výškově nastavitelný
RJ45 (monitory)
Výrobce (monitory)
DAHUA
Technologie (monitory, TV)
LCD (CCFL podsvícení)
Úhlopříčka displeje (monitory, TV)
22"
Formát zobrazení (monitory)
16:9 (širokoúhlý)
Typ displeje (monitory)
LCD VA
VGA/D-SUB vstup (monitory)
Ano
DVI vstup (monitory)
USB (monitory)
Reproduktory (monitory)
Kontrast (monitory)
Doba odezvy (monitory)
5 ms
Jas (monitory)
250 cd/m2
Rozlišení (monitory, TV)
1920x1080 (Full HD)
Integrovaný TV tuner (monitory)
Barva (monitory)
Černá
HDMI počet (monitory, TV)
1
GPSR
Dahua Technology Czech s.r.o.;Vyskočilova 1566,14000,Praha 4,Česká republika;info@dahuatech.com