MikroTik PW48V-12V150W, Hot Swap ±48Vdc to 12Vdc 150W telecom napájecí adaptér
MikroTik PW48V-12V150W náhradní -48V DC telekomunikační napájecí zdroj pro CCR1072, CCR2216 a CRS518 Výstupní výkon: 150W Výstupní proud: 12,5A Výstupní napětí: 12V Podporované vstupní napětí: -36 .. -57V... více
Zadejte dotaz, upřesníme
Kód: PW48V-12V150W
EAN: 4752224002501
Záruka: 24
Výrobce: MIKROTIK
Popis a parametry
Ke stažení
MikroTik PW48V-12V150W
Výstupní výkon: 150W
Výstupní proud: 12,5A
Výstupní napětí: 12V
Podporované vstupní napětí: -36 .. -57V
Související produkty