Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 3m MM OM4

Vlastnosti* Délka kabelu: 3 mTyp konektorů* Konektor 1: SC Male* Konektor 2: SC MaleZáruka: 24 měsíců... více
Běžná cena: 374  (-1%)
307.44 Kč bez DPH
E-shop 4 ks
372 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
EAN: 8595589009220
Záruka: 24
Výrobce: OEM
Popis a parametry

Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 3m MM OM4

Vlastnosti
* Délka kabelu: 3 m


Typ konektorů
* Konektor 1: SC Male
* Konektor 2: SC Male

Záruka: 24 měsíců
ParametryPorovnání
Typ
Kabely
Délka (m)
3,0 - 3,4
SC (M)
2
Přesná délka (m)
3

Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 3m MM OM4

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené