Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 58m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM3Vlastnosti* Délka kabelu: 58mTyp konektorů* Konektor 1: LC Male* Konektor 2: LC MaleZáruka: 24 měsíců... více
Běžná cena: 1 336  (-1%)
1 098.35 Kč bez DPH
Na dotaz
1 329 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 58m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM3

Vlastnosti
* Délka kabelu: 58m

Typ konektorů
* Konektor 1: LC Male
* Konektor 2: LC Male

Záruka: 24 měsíců
Typ
Kabely
Délka (m)
18 - 99
LC (M)
2
Přesná délka (m)
58
Barva
Zelená

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 58m OM3

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené