Optický patch LC/APC-LC/UPC 9/125um SM, 3m duplex

166.12 Kč bez DPH
Na dotaz
201 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 14908
EAN: 8595589149087
Záruka: 24
Výrobce: OEM

Optický patch LC/APC-LC/UPC 9/125um SM, 3m duplex

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené