Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 150m, OM1

Běžná cena: 4 062  (-1%)
3 336.36 Kč bez DPH
Na dotaz
4 037 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
EAN: 8595581239236
Záruka: 24
Výrobce: OEM

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 150m, OM1

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené