Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 15m, OM1

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM,15m... více
Běžná cena: 618  (-1%)
507.44 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
614 Kč
Prodejna Ostrava -2 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
EAN: 8595589812363
Záruka: 24
Výrobce: OEM
Popis a parametry

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 15m, OM1

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM,15m
ParametryPorovnání
Typ
Kabely
Délka (m)
12 - 17
Vlastnost
62,5/125
LC (M)
2
Optický patch kabel
Multi mode 62,5/125 OM1
Délka optického patch kabelu
Délka 15 m
Přesná délka (m)
15
Barva
Oranžová

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 15m, OM1

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené