PRIMECOOLER PC-6010L12C SuperSilent
SuperSilent Fan DC, 60x60x10mm, 12V DC, 0,14A, 1,68W, 3600RPM, 15,03CFM, less than 26dBA, Ball Bearing Fan detail Dimensions : 60x 60x 10mm Rated Voltage : 12V DC Rated Current : 0.14A Power Consumption : 1.68W Rated Speed : 3600RPM Max Air Flow : 15.03CFM Max Static Pressure : 1.78mm-H2O Noise Level : less ... více
E-shop > 5 ks
Kód: PC-6010L12C
EAN: 8591897010163
Záruka: 24
Výrobce: PRIMECOOLER
Popis a parametry
SuperSilent Fan DC, 60x60x10mm, 12V DC, 0,14A, 1,68W, 3600RPM, 15,03CFM, less than 26dBA, Ball Bearing
Fan detail
Dimensions : 60x 60x 10mm
Rated Voltage : 12V DC
Rated Current : 0.14A
Power Consumption : 1.68W
Rated Speed : 3600RPM
Max Air Flow : 15.03CFM
Max Static Pressure : 1.78mm-H2O
Noise Level : less than 26dBA
Tolerance : ±10%