PRIMECOOLER PC-6020L12C SuperSilent
SuperSilent Fan DC, 60x60x20mm, 12V DC, 0,14A, 1,68W, 3500RPM, 16,56CFM, less than 23dBA, Ball Bearing Fan detail Dimensions : 60x 60x 20mm Rated Voltage : 12V DC Rated Current : 0.14A Power Consumption : 1.68W Rated Speed : 3500RPM Max Air Flow : 16.56CFM Max Static Pressure : 2.21mm-H2O Noise Level : less ... více
E-shop 1 ks
Kód: PC-6020L12C
EAN: 8591897010194
Záruka: 24
Výrobce: PRIMECOOLER
Popis a parametry
SuperSilent Fan DC, 60x60x20mm, 12V DC, 0,14A, 1,68W, 3500RPM, 16,56CFM, less than 23dBA, Ball Bearing
Fan detail
Dimensions : 60x 60x 20mm
Rated Voltage : 12V DC
Rated Current : 0.14A
Power Consumption : 1.68W
Rated Speed : 3500RPM
Max Air Flow : 16.56CFM
Max Static Pressure : 2.21mm-H2O
Noise Level : less than 23dBA
Tolerance : ±10%