QNAP adaptér QDA-A2AR (2x 2,5" SATA sloty v 3,5" SATA rámečku)

QDA-A2ARPoužijte dva 2,5” SATA disky v jedné 3,5” pozici pro diskové jednotky SATA s podporou RAID pro počítače a NASOdkaz na web výrobce: Video: FunkceModel QDA-A2AR může pojmout dva 2,5” SATA disky do jedné 3,5” pozice pro diskové jednotky SATA. Pro QDA-A2AR není nutný žádný softwarový ovladač a lze jej nainstalovat ... více
1 481.82 Kč bez DPH
E-shop > 5 ks
1 793 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: QDA-A2AR
EAN: 4713213515464
Záruka: 12
Výrobce: QNAP
Popis a parametry

QNAP adaptér QDA-A2AR (2x 2,5" SATA sloty v 3,5" SATA rámečku)

QDA-A2AR
Použijte dva 2,5” SATA disky v jedné 3,5” pozici pro diskové jednotky SATA s podporou RAID pro počítače a NAS


Odkaz na web výrobce:
Video:

Funkce
Model QDA-A2AR může pojmout dva 2,5” SATA disky do jedné 3,5” pozice pro diskové jednotky SATA. Pro QDA-A2AR není nutný žádný softwarový ovladač a lze jej nainstalovat do počítače/pracovní stanice (Windows®, Linux®) nebo QNAP NAS, aby bylo možné flexibilně přidávat další pevné disky nebo SSD s ohledem na různé úložné potřeby.

*Použijte dva 2,5” SATA HDD/SSD disky (7 až 9,5 mm vysoké) do jedné 3,5” diskové pozice. (HDD/SSD se prodávají samostatně)
*Rychlosti přenosu souborů až 6 Gb/s. Může se jednat o primární spustitelné zařízení pro počítače.
*Zvolte si hardwarovou skupinu RAID s přepínačem diskového režimu.

Model QDA-A2AR podporuje různé konfigurace RAID. V závislosti na svých požadavcích můžete použít obsažený kovový přepínač jako nástroj pro přepínání diskového režimu pro výběr ideálního režimu RAID: Individuální, JBOD, RAID 0 nebo RAID 1. Uživatelé systému Windows® mohou používat nástroj QNAP External RAID Manager ke zobrazení stavu skupiny RAID a informací o zdraví disku.

Při používání dvou 2,5” disků místo jednoho 3,5” disku v počítači/pracovní stanici (Windows® nebo Linux®) můžete vytvořit RAID 0 pro zvýšený výkon nebo RAID 1 pro přidání redundance dat zajišťující větší ochranu dat. Abyste zvládali úkoly vyžadující intenzivní, rychlý datový přenos, můžete si nainstalovat vysokorychlostní SATA SSD pro dosažení maximálního výkonu a nižší latence, což je ideální pro editaci videí za provozu a serverové aplikace.

Nástroj QNAP External RAID Manager umožňuje uživatelům Windows® zobrazovat stav disků a informace o RAID modelu QDA-A2AR. Aktualizace firmwaru pro zařízení QDA-A2AR lze také spravovat pomocí nástroje External RAID Manager.

Model QDA-A2AR podporuje hardwarový RAID, který nespotřebovává zdroje CPU pro zachování optimálního výkonu NAS. Můžete nainstalovat jeden nebo více zařízení QDA-A2AR do NAS a maximalizovat tak využití 3,5” pozic pro diskové jednotky. Zařízení QDA-A2AR může obsáhnout dva disky SSD, které umožňují vytvořit svazek SSD pro výkonově náročné pracovní postupy nebo práci v efektivním prostředí stupňovaného úložiště s Qtier. Může také zvýšit výkon IOPS, pokud se nakonfiguruje SSD cache. Informace o RAID a zdraví disků zařízení QDA-A2AR lze monitorovat prostřednictvím Správce úložiště a snímků QTS.


OBSAH BALENÍ
*QDA-A2AR
*Flat head screw x8 (for 2.5” HDD/SSD)
*RAID Switch Tool
*Quick Installation Guide (QIG)

SPECIFIKACE


Minimum operating system requirements
*QNAP NAS: QTS 4.4.1 and later
*Windows: Windows 7 and later, Windows Server 2012 R2 and later
*Linux
Software Utility Features
QNAP External RAID Manager
*Overview device, disks, and RAID info and status
*Support for disk’s S.M.A.R.T. monitoring
*Desktop notification to inform abnormal status
*RAID rebuild
*RAID recovery
*Firmware update
*Notification for new version of firmware and application
*System event logs for troubleshooting
*Export event logs to .csv file

Note: Actual performance may vary depending on operating environment and other factors, such as RAID mode, RAID configuration, disk model and capacity.

Více informací se dozvíte na stránkách výrobce
Počet 2,5" HDD max
2
Počet pozic na disky
2

QNAP adaptér QDA-A2AR (2x 2,5" SATA sloty v 3,5" SATA rámečku)

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené