TP-Link TL-SG2210P 8xGb 61W POE Smart switch,2xSFP Omada SDN

TP-Link SG2210P 8 Gigabit RJ45, SFPPŘEHLED* 8 PoE portů s celkovým výkonem napájení PoE 61W* a užitečné funkce pro správu napájení PoE* Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost pro přenos dat* Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, ACL, zabezpečení portů, funkce Storm ... více
3 495.87 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
4 230 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Využijte chatovací okno a vyžádejte si další informace od prodejce
... zejména k dostupnosti zboží, pokud není ihned skladem
Kód: SG2210P
EAN: 6935364030698
Záruka: 60
Výrobce: TP-LINK
Popis a parametry
Ke stažení

TP-Link TL-SG2210P 8xGb 61W POE Smart switch,2xSFP Omada SDN

TP-Link SG2210P 8 Gigabit RJ45, SFP

PŘEHLED
* 8 PoE portů s celkovým výkonem napájení PoE 61W* a užitečné funkce pro správu napájení PoE
* Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost pro přenos dat
* Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, ACL, zabezpečení portů, funkce Storm control pomáhá zabezpečit oblast LAN
* Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací
* Řízené režimy WEB/CLI, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy
* Inovativní energeticky účinná technologie ušetří až 50 % spotřeby elektrické energie

Krátké představení Omada SDN: https://www.youtube.com/watch?v=Veb8-o8EE6U

SPECIFIKACE
HARDWAROVÉ FUNKCE
Standardy a protokoly
* IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab,
* IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
* IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

Rozhraní
* 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
* 2 1000Mbps SFP Slots
* (Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)

Síťová media
* 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
* 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
* (maximum 100m)
* 100BASE-FX: MMF, SMF
* 1000BASE-X: MMF, SMF

Porty PoE (RJ45)
* Standard: 802.3af compliant
* PoE Ports: 8 Ports
* Power Supply: 58W

Fan Quantity
* Fanless

Rozměry (š*h*v)
* 209 x 126 x 26mm

Spotřeba
* Maximum (PoE on): 63.4W (220V/50Hz)
* Maximum (PoE off): 10.4W (220V/50Hz)

Napájení
* 100~240VAC, 50/60Hz
* VÝKON

Šířka pásma / Základní deska
* 20Gbps

Tabulka MAC adres
* 8k

Vyrovnávací paměť paketů
* 512KB

Rychlost předávání paketů
* 14.9Mpps

Jumbo rámec
* 9216 Bytes

SOFTWAROVÉ FUNKCE
L2 Switching Features
* IGMP Snooping V1/V2/V3
* 802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
* containing 4 ports per group)
* Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
* BPDU Filtering/Guard
* TC/Root Protect
* Loop back detection
* 802.3x Flow Control
* LLDP(LLDP-MED)

Kvalita služeb
* Support 802.1p CoS/DSCP priority
* Support 4 priority queues
* Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
* Port/Flow- based Rate Limiting
* Voice VLAN

VLAN
* Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)

Seznam řízení přístupu
* L2~L4 package filtering based on source and destination
* MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
* DSCP, protocol and VLAN ID
* Time Range Based

Zabezpečení
* SSH v1/v2
* SSL v2/v3/TLSv1
* Port Security
* Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control

Správa
* Web-based GUI and CLI management
* SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and
* TP-LINK private MIBs
* RMON (1, 2, 3, 9 groups)
* CPU Monitoring
* Port Mirroring
* Time Setting: SNTP
* Firmware Upgrade: TFTP & Web
* System Diagnose: VCT
* SYSLOG & Public MIBS

JINÉ
Certifikace
* CE, FCC, RoHS

Obsah balení
* TL-SG2210P
* Power Adapter
* Quick Installation Guide
* Resource CD
* Rubber Feet

Systémové požadavky
* Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

Provozní prostředí
* Operating Temperature: 0°C~40°C
* Storage Temperature: -40°C~70°C
* Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
* Storage Humidity: 5%~90% non-condensing- switch není určen do racku, nemá výšku 1U


Pozn.:
* Výpočty rozpočtu napájení PoE vycházejí z laboratorního testování. Skutečný rozpočet napájení PoE není zaručen a bude se lišit podle omezení klientů a podmínek prostředí.
ParametryPorovnání
Fanless switch
Ano
Obsahuje switch
Ano
Rychlost LAN max.
1 Gbps
Optika
Ano
Management
Smart switch
Počet LAN portů
8
Provedení switche
Desktop
POE
Ano
Počet SFP portů
2
Související produkty

TP-Link TL-SG2210P 8xGb 61W POE Smart switch,2xSFP Omada SDN

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené