Ubiquiti UACC-PSU-54V-1200W - uniFi Enterprise Hot-Swappable Power Module (1,200W)
UniFi Enterprise Hot-Swappable Power Module (1200W) Produkt spadá do "Unifi Enterprise Partner Program" - veškeré prodeje jsou podmíněny registrací projektu s vyplněním formuláře. Funkce Vysoká spolehlivost a redundance *Podpora Hot-swap pro výměnu modulu za plného provozu bez přerušení napájení *Možnost vytvo... více
Zadejte dotaz, upřesníme
Kód: UACC-PSU-54V-1200W
Záruka: 24
Popis a parametry
Ke stažení
UniFi Enterprise Hot-Swappable Power Module (1200W)
Funkce
Vysoká spolehlivost a redundance
*Podpora Hot-swap pro výměnu modulu za plného provozu bez přerušení napájení
*Možnost vytvoření konfigurace 1+1 pro maximální dostupnost kritické infrastruktury
Vysoký výkon
*Celkový výstupní výkon 1000 W při 100 - 120 V nebo 1200 W při 200 - 240 V
*Vysoká účinnost konverze energie pro snížení provozních nákladů
Prémiové zpracování
*Kompaktní design navržený pro snadné zasunutí do šasi kompatibilních zařízení
*Robustní rukojeť pro bezpečnou manipulaci
Specifikace
ROZMĚRY A PROVEDENÍ
*Rozměry: 196 × 52 × 40 mm
*Hmotnost: 750 g / 1.65 lb
*Materiál krytu: SGCC ocel
HARDWARE
*Vstupní konektor: IEC C14
*Vstupní napětí: 100–240 V AC
*Vstupní frekvence: 50/60 Hz
*Výstupní napětí: 54.5 V
*Výstupní proud: 18.35 A
*Max. výstupní výkon: 1200 W
PROVOZNÍ PODMÍNKY
*Teplota: -10 až 45 °C
*Vlhkost: 5–95 % (nekondenzující)
OSTATNÍ
*Certifikace: CE, FCC, IC
*V souladu s NDAA
ParametryPorovnání
UniFi Enterprise Program
Ano