Viewsonic VX27G1-HD 27" IPS/1920x1080@180Hz/1ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI SuperClear® IPS panel Obnovovací frekvence 180 Hz zajišťuje plynulý obraz Rychlá odezva 1 ms (MPRT) pro ostrý obraz Proměnlivá obnovovací frekvence (VRR) eliminuje trhání obrazu a snižuje sekání HDR10 přináší vynikající kontrast a přesnost barev POPIS PRODUKTU ViewSonic VX27G1-HD je 27" FHD monitor ... více
E-shop > 5 ks
Kód: VX27G1-HD
EAN: 76690703264 2
Záruka: 23 měsíců
Výrobce: VIEWSONIC
Popis a parametry
Ke stažení
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
SuperClear® IPS panel
Obnovovací frekvence 180 Hz zajišťuje plynulý obraz
Rychlá odezva 1 ms (MPRT) pro ostrý obraz
Proměnlivá obnovovací frekvence (VRR) eliminuje trhání obrazu a snižuje sekání
HDR10 přináší vynikající kontrast a přesnost barev
POPIS PRODUKTU
ViewSonic VX27G1-HD je 27" FHD monitor vybavený konektory HDMI a DisplayPort. Využívá technologii SuperClear® IPS, která poskytuje špičkovou kvalitu obrazu a skvělý vizuální výkon. Vysoká obnovovací frekvence 180 Hz zajišťuje plynulé zobrazení s minimálním zpožděním vstupu. A tím to nekončí – ať už hrajete náročné hry, upravujete video a fotografie nebo pracujete v kanceláři, vždy budete pracovat na stylovém a elegantně navrženém monitoru.
DISPLEJ
Velikost displeje (palce): 27
Viditelná plocha (palce): 27
Typ panelu: IPS technologie
Rozlišení: 1920 x 1080
Typ rozlišení: FHD (Full HD)
Statický kontrastní poměr: 1 000:1 (typický)
Dynamický kontrastní poměr: 50M:1
Vysoký dynamický rozsah: HDR10
Podsvícení: LED
Jas: 300 cd/m2 (typický)
Počet barev: 16,7 milionu
Podpora barevného prostoru: skutečných 8 bitů
Poměr stran: 16:9
Doba odezvy (MPRT): 1 ms
Pozorovací úhly: 178° horizontálně, 178° vertikálně
Životnost podsvícení: 30 000 hodin (min.)
Zakřivení: rovný
Obnovovací frekvence: 180 Hz
Technologie VRR: ano (kompatibilní s G-Sync)
Low Blue Light: softwarové řešení
Flicker-Free: ano
Barevný gamut: NTSC: 80 % (typicky), sRGB: 113 % (typicky)
Velikost pixelu: 0,311 mm (H) x 0,311 mm (V)
Povrch: antireflexní, tvrdý povlak (3H)
KOMPATIBILITA
Maximální rozlišení PC: 1920 x 1080
Maximální rozlišení Mac®: 1920 x 1080
Operační systémy: certifikováno pro Windows 10/11; testováno pro macOS
Minimální rozlišení Mac®: 1920 x 1080
KONEKTIVITA
3,5mm audio výstup: 1
HDMI 2.0 (s HDCP 2.2): 2
DisplayPort: 1
Napájení: DC konektor (kladný střed)
SPOTŘEBA
Eco režim (úsporný): 18 W
Eco režim (optimalizovaný): 23 W
Typická spotřeba: 29 W
Maximální spotřeba: 31 W
Napětí: AC 100–240 V
Pohotovostní režim: 0,5 W
Napájecí zdroj: externí adaptér
DOPLŇKOVÝ HARDWARE
Zámek Kensington: 1
OVLÁDÁNÍ
Fyzická tlačítka: nahoru, vpravo, dolů, vlevo, napájení
OSD menu: výběr vstupu, nastavení zvuku, ViewMode, nastavení barev, ruční úprava obrazu, nastavení
PROVOZNÍ PODMÍNKY
Teplota: 0 °C až 40 °C
Vlhkost (nekondenzující): 20 % až 90 %
NÁSTĚNNÝ DRŽÁK
VESA kompatibilita: 100 x 100 mm
VSTUPNÍ SIGNÁL
Horizontální frekvence: HDMI (v2.0): 32–210 kHz, DisplayPort (v1.4): 32–210 kHz
Vertikální frekvence: HDMI (v2.0): 48–165 Hz, DisplayPort (v1.4): 48–180 Hz
VIDEO VSTUP
Digitální synchronizace: TMDS – HDMI (v2.0), PCI-E – DisplayPort (v1.4)
ERGONOMIE
Náklon: -5° / 20°
HMOTNOST (IMPERIÁLNÍ)
Čistá hmotnost: 7,7 lb
Čistá hmotnost bez stojanu: 6,8 lb
Hrubá hmotnost: 10,8 lb
HMOTNOST (METRICKÁ)
Čistá hmotnost: 3,5 kg
Čistá hmotnost bez stojanu: 3,1 kg
Hrubá hmotnost: 4,9 kg
ROZMĚRY (IMPERIÁLNÍ) (Š × H × V)
Balení: 26,8 × 18,1 × 4,7 palce
Se stojanem: 24,22 × 17,88 × 7,92 palce
Bez stojanu: 24,22 × 14,33 × 1,89 palce
ROZMĚRY (METRICKÉ) (Š × H × V)
Balení: 680 × 460 × 120 mm
Se stojanem: 615,07 × 454,06 × 201,08 mm
Bez stojanu: 615,07 × 364,1 × 47,96 mm
OBECNÉ
Certifikace: CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO
Recyklace/likvidace: likvidujte v souladu s místními předpisy
Záruka: může se lišit podle trhu
ParametryPorovnání
Display port (monitory)
Ano
Dotykový displej (monitory)
Ne
Typ povrchu displeje (monitory)
Matný
Podpora VESA (monitory, TV)
Ano
Prohnutá obrazovka (monitory)
Ne
USB-C zpětné nabíjení ntb (monitory)
USB-C integrovaná dokovací stanice (monitory)
Pivot
Výškově nastavitelný
RJ45 (monitory)
Výrobce (monitory)
Viewsonic
Technologie (monitory, TV)
LCD (LED podsvícení)
Úhlopříčka displeje (monitory, TV)
27"
Formát zobrazení (monitory)
16:9 (širokoúhlý)
Typ displeje (monitory)
LCD IPS
VGA/D-SUB vstup (monitory)
DVI vstup (monitory)
USB (monitory)
Reproduktory (monitory)
Kontrast (monitory)
Doba odezvy (monitory)
1 ms
Jas (monitory)
300 cd/m2
Rozlišení (monitory, TV)
1920x1080 (Full HD)
Integrovaný TV tuner (monitory)
Barva (monitory)
Černá
HDMI počet (monitory, TV)
2
GPSR
Viewsonic;Miles Yard, 10 Miles Street,SW8 1GX,London,United Kingdom;sales-cz@viewsonic.com