Výčepní zařízení PYGMY 25/K Exclusive New 1x kohout Green Line (s vestavěným kompresorem)

Hlavní předností výčepního zařízení PYGMY 25/K EXCLUSIVE 1x KOHOUT NEW GREEN LINE je bezesporu moderní a elegantní vzhled. Technologií vychází z řady PYGMY, provedením ho "obléká" do smokingu. Jeho využití je tedy především na místech, kde na vzhledu skutečně záleží. I proto je přední podsvětlený panel zcela ve vaší režii tak, aby se co nejvíc hodil pro příležitost, kde bude výčepní zařízení použito. Své místo tak najde především na menších privátních akcích, prezentacích a setkáních.... více
16 520.66 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
19 990 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: LCH02218
EAN: 202218
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: LINDR.CZ s.r.o.
Popis a parametry

Výčepní zařízení PYGMY 25/K Exclusive New 1x kohout Green Line (s vestavěným kompresorem)

DESIGN
– Chladič má luxusní provedení s podsvětleným čelním panelem a čistými nerezovými linkami, které nevtíravě podtrhují celkovou eleganci.

INDIVIDUÁLNÍ ÚPRAVY
– Motiv čelního podsvětleného panelu si můžete sami navrhnout nebo vám s tím rádi pomůžeme. Základní barva podsvětlení je bílá, na vaše přání jsme schopni panel podsvítit i jinými barvami.

GREEN LINE
– Technologie LINDR GREEN LINE je díky využití ekologického chladiva R-290 šetrná k životnímu prostředí. Díky této konstrukci dosahuje každý z výrobků o 20 % vyšší energetickou účinnost a o 20 % nižší spotřebu elektrické energie. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií.

PRODLOUŽENÉ CHLADICÍ SMYČKY
– Díky inovovanému vnitřnímu prostoru chladiče se nám podařilo prodloužit celkovou délku chladící smyčky na 13,5 metrů, a díky tomu zvládnete s tímto chladičem bezproblémově natočit dvě dokonale vychlazená piva o objemu 0,4 l za sebou.

TERMOBLOK LINDR
– moderní kompresorová chladící jednotka využívající vstupní energii k přímému převodu na chlad. Tím zaručuje minimální energetickou náročnost. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno již po několika minutách od zapojení přístroje.

RYCHLOST NACHLAZENÍ
– Unikátní konstrukce chladicího bloku s perfektně vyladěným okruhem zaručí nejen vychlazení nápoje během několika minut od zapnutí, ale také udržení konstantní teploty v případě čepovaní více nápojů v krátkém čase najednou.

OBJEM NÁPOJE V CHLADICÍM BLOKU
– Charakteristickým znakem našich chladičů je velký objem nápoje v chladicím bloku. I ty nejmenší modely řady PYGMY ho mají minimálně 0,5 l. Jednotný vnitřní průměr chladicí smyčky (7 mm) od naražeče až po kohout zaručuje čistotu a optimální průtok nápoje.

VZDUCHOVÝ KOMPRESOR
– Model je vybaven kvalitním vestavěným vzduchovým kompresorem, který se díky tichému chodu hodí i na komornější akce, aniž by rušil okolní atmosféru.

VZDUCHOVÝ FILTR
– Protože je pro nás kvalita čepovaného nápoje na první místě, jsou všechny naše výčepní zařízení s vestavěným vzduchovým kompresorem vybaveny molekulovým filtrem nasávaného vzduchu.

NEREZOVÁ KONSTRUKCE
– Kompletní konstrukce i šnek jsou zhotoveny z nerezové oceli. Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti chladičů PYGMY 25/K EXCLUSIVE 1x KOHOUT NEW GREEN LINE.

VÝBAVA
- Standardní dodávanou součástí je termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje
- výčepní kohout
- klíč na kohouty
- odkapní miska
- rychlospojky pro snadné připojení.

Výčepní zařízení PYGMY 25/K Exclusive New 1x kohout Green Line (s vestavěným kompresorem)

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené