Yealink SIP-T48U SIP telefon, PoE, 7" 800x480 LCD, 29 prog.tl.,2xUSB, GigE

Elegantní manažerský telefon Yealink SIP-T48U patří do nové řady telefonů společnost Yealink, předního světového poskytovatele řešení podnikové komunikace. Řada T4U výrazně zlepšuje zážitek z hovoru a efektivitu práce díky dvěma USB portům, v kvalitě Ultra HD zvuku , vyšší rychlosti odezvy a ještě dalšími pokročilými f... více
5 857.85 Kč bez DPH
E-shop 5 ks
7 088 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: SIP-T48U
EAN: 6938818304321
Záruka: 24
Výrobce: YEALINK
Popis a parametry

Yealink SIP-T48U SIP telefon, PoE, 7" 800x480 LCD, 29 prog.tl.,2xUSB, GigE

Elegantní manažerský telefon Yealink SIP-T48U patří do nové řady telefonů společnost Yealink, předního světového poskytovatele řešení podnikové komunikace. Řada T4U výrazně zlepšuje zážitek z hovoru a efektivitu práce díky dvěma USB portům, v kvalitě Ultra HD zvuku , vyšší rychlosti odezvy a ještě dalšími pokročilými funkcemi. Nová řada T4U je výkonným pomocníkem pro moderní podnikání.

Yealik T43U je vybaven 7" dotykovou barevnou obrazovkou s rozlišením 800 x 480 pixelů. Atraktivní čistý design s kovovou lištou sluší každé moderní kanceláři. Telefon Yealink SIP-T48U disponuje 16 SIP účty a dvěma 1 Gbs ethernetovými porty s podporou PoE . Nabízí 29 programovatelných dotykových DSS kláves, kterým lze přiřadit mnoho různých funkcí. Telefon disponuje také barevnou indikací, barevně posvětlenými tlačítky (hlasitý odposlech, sluchátka, ztlumený mikrofon). Podporuje také až 3-cestnou skupinovou konferenci a díky podpoře EHS k němu snadno připojíte bezdrátová sluchátka.

Řada Yealink T4U poskytuje komunikaci bez rozptylování s technologií akustického štítu. Díky využití zvukové technologie Yealink Optima HD a přidáním Opus kodeku zaručuje tato nová řada HD kvalitu zvuku a komunikaci bez zkreslení.

Všechny modely T4U jsou vybaveny dvěma USB porty, což znamená, že celá řada umožňuje uživatelům připojit součastně dvě příslušenství a to bluetooth a Wi-Fi dongly, adaptér headsetů EHS40, USB náhlavní soupravy nebo USB disky. Díky dvěma portům USB se nová řada T4U flexibilně přizpůsobuje různým scénářům a požadavkům.

Nový rozšiřující modul Yealink EXP43, který lze jednoduše připojit k T48U se přispůsobí obrazovce telefonu a automaticky se přepne do barevného zobrazení.

Telefon Yealink SIP-T48U podporuje PoE napájení! V balení tak nenajdete síťový adaptér.
ParametryPorovnání
Rychlost LAN max.
10 Gbps
Počet LAN portů
2
POE
Ano

Yealink SIP-T48U SIP telefon, PoE, 7" 800x480 LCD, 29 prog.tl.,2xUSB, GigE

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené