Yealink UH38 náhl. souprava připojení USB/Bluetoot

Yealink UH38 jsou prémiová stereo USB sluchátka s fenomenálním zvukem hovorů a hudby. Potlačení šumu pomocí dvou mikrofonů a technologie Acoustic Shield vám poskytují vynikající zážitek z hovoru. UH38 podporují duální připojení USB a Bluetooth, což vám umožňuje řídit dvě hovorová zařízení současně a zlepšit tak efektiv... více
2 621.49 Kč bez DPH
E-shop 4 ks
3 172 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: UH38DualUCBAT
EAN: 6938818308701
Záruka: 24
Výrobce: YEALINK
Popis a parametry

Yealink UH38 náhl. souprava připojení USB/Bluetoot

Yealink UH38 jsou prémiová stereo USB sluchátka s fenomenálním zvukem hovorů a hudby. Potlačení šumu pomocí dvou mikrofonů a technologie Acoustic Shield vám poskytují vynikající zážitek z hovoru. UH38 podporují duální připojení USB a Bluetooth, což vám umožňuje řídit dvě hovorová zařízení současně a zlepšit tak efektivitu zpracování hovorů. Díky prémiovým materiálům a robustnímu kovovému rámu je UH38 texturované a odolné. Díky měkkému a pokožce příjemnému hlavovému mostu a náušníkům je headset pohodlný po celý den. UH38 je náhlavní souprava, která vám poskytne to nejlepší soustředění a spolupráci, zvýší vaší produktivitu na novou úroveň, ať už jste v kanceláři nebo pracujete na dálku doma. Bezproblémově funguje s hlavními platformami a nativně se integruje s IP telefony Yealink.

UH38 podporuje dynamický EQ pro automatické přepínání režimu hovoru nebo režimu hudby. Můžete si vychutnat čistou a přirozenou kvalitu zvuku v režimu hovoru, prostorný a detailní zvuk v režimu hudby. Nový design náušníků a oválná paměťová pěna izolují okolní hluk, přinášejí vynikající pasivní redukci hluku a vytvářejí ten nejlepší zážitek z poslechu.
Duální mikrofony pro potlačení hluku a technologie Acoustic Shield mohou účinně odolat rušení okolního prostředí a výrazně snížit hluk na pozadí během hovoru. Pomáhá zlepšit srozumitelnost a kvalitu hovoru a přináší maximální zážitek z volání.

Podporovaný režim duálního připojení USB-A a Bluetooth, bezdrátový dosah Bluetooth může být až 10 m. Uživatelé mohou připojit a spravovat dva druhy hovorových zařízení současně a bezproblémově přepínat mezi PC a mobilním zařízením a zlepší efektivitu zpracování hovorů.
UH38 Dual je v režimu Bluetooth napájen vestavěnou dobíjecí baterií, která kombinuje spolehlivost kabelových náhlavních souprav a flexibilitu bezdrátových náhlavních souprav.
The 360° busylight se automaticky rozsvítí červeně, když telefonujete nebo jste na schůzce, aby se snížilo vnější rušení a zlepšila se efektivita práce.
ParametryPorovnání
Typ sluchátek
Hlavový most
Mikrofon
Ano
Drátová sluchátka
Ano
Bezdrátové sluchátka
Ano
Noise canceling (okolní hluk)
Ano
Typ bezdrátového připojení
Bluetooth
Typ drátového připojení
USB
Barva
Černá
Prostorový zvuk (sluchátka)
2.0 (stereo)
Podpora AAC/AptX
Ne
Certifikace MS Skype
Ne
Modelové označení
UH38 Dual UC -BAT
Možnost stojánku
Ne

Yealink UH38 náhl. souprava připojení USB/Bluetoot

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené