ACUTAKE ACU-FAN120 PRO (White Wing Fan Professional)
E-shop 4 ks
Kód: ACU-FAN120 PRO
EAN: 8591897050411
Záruka: 24
Výrobce: ACUTAKE
Popis a parametry
Špičkový černobílý ventilátor japonského ACUTAKE vyráběný pro profesionály s ohledem na ideální poměr cena/hlučnost/výkon. Speciální nová ACUTAKE Hypro Bearing ložiska prodlužují životnost a snižují hlučnost provozu na skvělých 14,9dB. Pro snížení hlučnosti najdete v balení i antivibrační podložky ke šroubkům a navíc i antivibrační podložku pod ventilátor. Ventilátor má rozměry 120x120x25mm. Otáčky jsou 1200 RPM +- 10%. Ventilátor je určen pro napětí 12V. Ventilátory mají dva druhy napájení a to přes 3-pinový nebo 4-pinový konektor.
Rozměry (mm): 120x120x25
Napětí (V): 12
Proud (A): 0,15
Spotřeba (W): 1,8
Ložiska: Enhanced FDB
Otáčky (RPM): 1200 +- 10%
Průtok (CFM): 51,80
Hlučnost (dB): 14,90
Barva rámečku: černá
Barva vrtule: bílá
Délka kabelu (mm): 300
Konektor: 3/4 pin
Antivibrační podložka: ano
PWM: ne
Příslušenství: 4x šroubky + podložky
Balení: blister
Parametry
Velikost ventilátoru:120 x 120 mm
Napětí:12V
Konektor:3pin, 4pin MOLEX
Otáčky (max):1200 rpm
Ložiska:Hypro (Enhanced FDB)
Hloubka (mm):25 mm