ACUTAKE ACU-FAN120 SHINE (White Wing Fan De Luxe)
Luxusní bíle podsvícená verze ACUTAKE 120mm supertichých ventilátorů s perlově bílými lopatkami a se specialními Enhaced FDB ložisky o rozměrech 120x120x25mm, otáčky 1200 +-10% za minutu, 12V DC, hlučnost jen 14,5dB/A, elegantní retailové balení se šroubky a antivibračními podložkami v ceně. Rozměry (mm): 120x120x2... více
Zadejte dotaz, upřesníme
Kód: ACU-FAN120 SHINE
EAN: 8591897051630
Záruka: 24
Výrobce: ACUTAKE
Popis a parametry
Ke stažení
Luxusní bíle podsvícená verze ACUTAKE 120mm supertichých ventilátorů s perlově bílými lopatkami a se specialními Enhaced FDB ložisky o rozměrech 120x120x25mm, otáčky 1200 +-10% za minutu, 12V DC, hlučnost jen 14,5dB/A, elegantní retailové balení se šroubky a antivibračními podložkami v ceně.
Rozměry (mm): 120x120x25
Napětí (V): 12
Proud (A): 0,25
Spotřeba (W): 3
Ložiska: Enhanced FDB
Otáčky (RPM): 1200 +- 10%
Průtok (CFM): 51,80
Hlučnost (dB): 14,50
Barva rámečku: černá
Barva vrtule: bílá perleť
Délka kabelu (mm): 300
Konektor: 3 pin