ACUTAKE ACU-FAN80 SHINE (White Wing Fan De Luxe)
Popis a parametry
Popis produktu:
Luxusní bíle podsvícená verze ACUTAKE 80mm supertichých ventilátorů s perlově bílými lopatkami a se specialními Enhaced FDB ložisky o rozměrech 80x80x25mm, otáčky 1600 +-10% za minutu, 12V DC, hlučnost jen 14,9dB/A, elegantní retailové balení se šroubky a antivibračními podložkami v ceně.
Rozměry (mm): 80x80x25
Napětí (V): 12
Proud (A): 0,18
Spotřeba (W): 2,16
Ložiska: Enhanced FDB
Otáčky (RPM): 1600 +- 10%
Průtok (CFM): 23,80
Hlučnost (dB): 14,90
Barva rámečku: černá
Barva vrtule: bílá perleť
Délka kabelu (mm): 300
Konektor: 3 pin
Antivibrační podložka: ne
PWM: ne
Podsvícení: bílé LED
Příslušenství: 4x šroubky + podložky
Balení: krabička
Rozměry (mm): 80x80x25
Napětí (V): 12
Proud (A): 0,18
Spotřeba (W): 2,16
Ložiska: Enhanced FDB
Otáčky (RPM): 1600 +- 10%
Průtok (CFM): 23,80
Hlučnost (dB): 14,90
Barva rámečku: černá
Barva vrtule: bílá perleť
Délka kabelu (mm): 300
Konektor: 3 pin