ATEN Ekologická jednotka PDU s měřením a spínáním ve výstupu, 20A/16A 30 3-fázových výstupů

Při zachování provozní doby provozu v datovém centru nebo serverovně může mít udržitelná energetická účinnost zásadní význam. Implementace efektivního řízení spotřeby často zahrnuje vylepšení na hardwarové i softwarové úrovni. Vzhledem k tomu, že trend 3fázového napájení roste díky jeho účinnosti při výrobě, přenosu a ... více
37 089.26 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
44 878 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Využijte chatovací okno a vyžádejte si další informace od prodejce
... zejména k dostupnosti zboží, pokud není ihned skladem
Kód: PG98230G-AT
Záruka: 23 měsíců
Výrobce: ATEN
Popis a parametry
Ke stažení

ATEN Ekologická jednotka PDU s měřením a spínáním ve výstupu, 20A/16A 30 3-fázových výstupů

Při zachování provozní doby provozu v datovém centru nebo serverovně může mít udržitelná energetická účinnost zásadní význam. Implementace efektivního řízení spotřeby často zahrnuje vylepšení na hardwarové i softwarové úrovni. Vzhledem k tomu, že trend 3fázového napájení roste díky jeho účinnosti při výrobě, přenosu a distribuci elektřiny, ATEN představuje svou nejnovější řadu PDU PG, které jsou k dispozici v konfiguraci zásuvek IEC, které jsou navrženy s rackovým pouzdrem 0U, aby vyhovovaly rostoucí poptávce po napájení IT zařízení s vysokou hustotou v serverovnách a datových centrech. Každá PG98230 PDU, využívající procesor ARM-Cortex A8, je vybavena 30 portovými zásuvkami schopnými pracovat s vyšším napětím, napájí všechna připojená zařízení za méně než 10 sekund po zapojení a poskytuje nejpřesnější údaje o spotřebě kWh energie (+/-1 %) pro lepší návyky v oblasti spotřeby energie, základní linie a sledování iniciativy. S ohledem na úsporu energie je cílem PG98230 umožnit nižší spotřebu energie pro osvědčené postupy v síťové infrastruktuře a zároveň podpořit až 70,65 kg (ekvivalent spotřeby energie 131,4 kW) snížení emisí CO2, snížení nákladů na elektřinu a nižší uhlíkové daně, které je třeba každý rok platit.Energeticky úsporné relé
Díky vestavěným energeticky úsporným relé - podtypu elektromagnetického spínače - je ovládání velkého množství protékajícího proudu snadné, což vede k roční úspoře 131,4 kW na jednotku PDU s 30 zásuvkami ve srovnání s modely bez energeticky úsporných relé. Distribuce energie navíc zůstane funkční a nepřerušená i v případě poruchy, což umožní vynikající provozuschopnost pro optimalizaci spolehlivosti systému.


Vylepšení bezpečného zamykání
Zásuvky mohou být chráněny bezpečným zámkem, aby se zabránilo odpojení napájecích kabelů v důsledku vibrací nebo lidských chyb.


Upozornění v reálném čase prostřednictvím LCD displeje
Podsvícený LCD displej může zobrazovat varování, která uživatele upozorní na neobvyklé stavy napájení.

Funkce vyměnitelná za provozu
Panel konzoly LCD lze vyměnit za provozu a lze jej vyjmout, vyměnit nebo opravit, aniž by došlo k vypnutí kritické připojené zátěže.Dva porty LAN pro škálovatelné nastavení sítě
PG98230 je vybaven duálními LAN porty (např. Internet a Intranet) podporujícími až 1G ethernetové připojení a lze jej kaskádově připojit až 64 PDU, což šetří náklady na instalaci dalších síťových přepínačů pro začlenění síťových připojení a zároveň šetří více místa v racku pro umístění více IT zařízení v rozšiřitelné síti.

Senzory prostředí
Port senzoru umožňuje připojení RJ-45 k připojení nebo řetězení až 8 senzorů prostředí pro monitorování a řízení teploty, vlhkosti, průtoku vzduchu, diferenčního tlaku vzduchu a úniků s upozorněním na potenciální hrozby.Flexibilní síťový provoz na místě
Pro rychlý provoz poskytuje připojení sériového zařízení k PDU s jeho COM portem další prostředek pro komunikaci pomocí příkazů CLI. Kromě toho je stejný port funkční také jako port PON, který je k dispozici pro ethernetové připojení k přepínači KVM over IP řady KN pro centralizaci správy napájení až 16 sériově zapojených PDU.

Kontaktujte nás
Získejte cenovou nabídku na tento produkt nebo se obraťte na naše prodejní experty

Možnost připojení k síti přes WiFi
PG98230 lze připojit k síti prostřednictvím připojení k USB WiFi dongle a provádět DCIM, aktualizaci firmwaru, export protokolů, rychlou konfiguraci a další.


Nastavitelný napájecí kabel pro flexibilní instalaci do racku
PG98230 je dodáván s nastavitelným napájecím kabelem zabudovaným do jednotky, který je schopen otáčení o 90 stupňů, což umožňuje flexibilní instalaci do racku, což vede k lepší organizaci kabelů.

Monitorování DCIM
Integrováno s ATEN eco DC - počítačovým a webovým nástrojem pro optimalizovanou správu infrastruktury datového centra (DCIM) - lze monitorovat distribuci energie, energii a data o prostředí z PDU a připojených zařízení prostřednictvím přátelského webového grafického uživatelského rozhraní pro inteligentní správu napájení.


Barevný panel pro chytřejší monitorování napájení
PDU řady PG jsou vybaveny LCD konzolovým panelem ve výchozí červené barvě a lze je přebarvit na žlutou, fialovou, modrou a zelenou volitelnou dokoupení barevných nálepek. Tyto barevné kódy usnadňují rozlišení mezi nastaveními napájení a také urychlují řešení problémů v případě neočekávaných poruch.


Aplikace
3fázové PDU řady PG se dokonale hodí pro instalaci serverových racků vyžadujících energeticky účinný rozvod energie do IT zařízení s vysokou hustotou v serverovně nebo datovém centru.


Promluvte si s našimi odborníky
Pokud chcete, aby vás společnost ATEN kontaktovala, vyplňte prosím formulář a zástupce se s vámi brzy spojíobsah balení
1 x napájecí rozvodná jednotka
1 x sada pro montáž do racku
1 x kabel RJ-45 na DB-9
1 x celopanelová barevná samolepka
1 x návod k použití

ATEN Ekologická jednotka PDU s měřením a spínáním ve výstupu, 20A/16A 30 3-fázových výstupů

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené