D-Link DIS-N240-48 průmyslový zdroj 48V, 240W
D-Link DIS-N240-48 průmyslový zdroj 48V, 240W D-Link DIS-N240-48 je 240W 48VDC průmyslový pulzní napájecí zdroj s montáží na DIN lištu. *Druh zdroje: AC/DC *Vstup: 90 ~ 264VAC *Výstup: 48 ~ 55V DC, 0~5A *Kovové provedení pro efektivnější chlazení *Montáž na DIN lištu TS-35/7,5 nebo TS-35/15 *Ochrany proti zk... více
Zadejte dotaz, upřesníme
Kód: DIS-N240-48
EAN: 790069437854
Záruka: 36
Výrobce: D-LINK
Popis a parametry
Ke stažení
D-Link DIS-N240-48 je 240W 48VDC průmyslový pulzní napájecí zdroj s montáží na DIN lištu.
*Druh zdroje: AC/DC
*Vstup: 90 ~ 264VAC
*Výstup: 48 ~ 55V DC, 0~5A
*Kovové provedení pro efektivnější chlazení
*Montáž na DIN lištu TS-35/7,5 nebo TS-35/15
*Ochrany proti zkratu, přetížení, přepětí a přehřátí
*Provozní teploty -20°C až +70°C
*Pasivní chlazení konvenčním prouděním okolního vzduchu
*Vestavěná aktivní PFC funkce (obvod pro kompenzaci účiníku, Power Factor Correction)
*Rozměry: 63 x 125,2 x 113,5 mm (šířka x výška x hloubka)