Dell/27 All-in-One EC27250/27"/FHD/T/7-150U/16GB/1TB/Intel int/W11P/Bílá/3ROn-Site
Technické parametry *Procesor: Intel Core 7 150U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,8/5,4 GHz, E-core 1,2/4,0 GHz, 12 MB cache) *Paměť: 16GB (1x16GB) 5200MT/s DDR5 *Operační systém: Windows 11 Pro *Kapacita disku: 1TB SSD PCIe NVMe M.2 *Displej: dotykový 27" FHD (1920x1080) antireflexní WVA, 250 nitů, 99... více
Zadejte dotaz, upřesníme
Kód: EC27250_RPLU-R_008S
Záruka: 36
Výrobce: DELL
Popis a parametry
Ke stažení
Technické parametry
*Paměť: 16GB (1x16GB) 5200MT/s DDR5
*Operační systém: Windows 11 Pro
*Kapacita disku: 1TB SSD PCIe NVMe M.2
*Displej: dotykový 27" FHD (1920x1080) antireflexní WVA, 250 nitů, 99 % sRGB, 100 Hz