HP 117A Purpurový Laser Toner, W2073A

Tiskněte firemní dokumenty a marketingové materiály v živých barvách. Spolehlivé originální laserové tonerové kazety HP za nízkou cenu jsou určeny do domácností i kanceláří a navíc nezatíží váš rozpočet.Originální laserové tonerové kazety HP poskytují trvale působivé výtisky. Dosáhněte výjimečné kvality za překvapivě n... více
1 081.82 Kč bez DPH
E-shop 2 ks
1 309 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: W2073A
EAN: 193424172832
Záruka: 24
Výrobce: HP
Popis a parametry

HP 117A Purpurový Laser Toner, W2073A

Tiskněte firemní dokumenty a marketingové materiály v živých barvách. Spolehlivé originální laserové tonerové kazety HP za nízkou cenu jsou určeny do domácností i kanceláří a navíc nezatíží váš rozpočet.

Originální laserové tonerové kazety HP poskytují trvale působivé výtisky. Dosáhněte výjimečné kvality za překvapivě nízkou cenu od přední společnosti v oblasti kancelářského tisku.

Spolehněte se na originální tonerové kazety HP, které vám zajistí konzistentní černobílý tisk ve vysoké kvalitě. Dopřejte si spolehlivý tisk podle svých představ pomocí tonerových kazet HP, které byly speciálně navrženy pro tiskárny HP.

Pokud je nutná instalace nové kazety, výměna bude rychlá a snadná díky designu kazet HP. Recyklujte tiskové kazety v programu HP Planet Partners.

Specifikace:

*Barva tiskového spotřebního materiálu: Purpurová
*Tisková technologie: Laser
*Výtěžnost stránek (barevně): 700 stran

Anotace k výtěžnosti v počtu stran

Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
Barva
Červená
Černobílý tisk
Ne
Barevný tisk
Ano
Výtěžnost kazety (počet stran)
700

HP 117A Purpurový Laser Toner, W2073A

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené