HP EliteBook 6 G1a 16 R7-250/32/512GB/W11P/16TOPS
HP EliteBook 6 G1a Zvyšte produktivitu a využijte nové možnosti s HP EliteBook 6 G1a 16“ s umělou inteligencí. Operační systém: Windows 11 Pro Procesor: AMD Ryzen™ 7 250 NPU: 16 Tops Paměť: 1 x 32GB DDR5-5600 Počet slotů (celkem/volných): 2 / 1 SODIMM Pevný disk: 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 Displej: 16" WUX... více
E-shop > 5 ks
Kód: D90PNET#BCM
EAN: 821844546895
Záruka: 36
Výrobce: HP
Popis a parametry
HP EliteBook 6 G1a
Zvyšte produktivitu a využijte nové možnosti s HP EliteBook 6 G1a 16“ s umělou inteligencí.
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen™ 7 250
NPU: 16 Tops
Paměť: 1 x 32GB DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2 / 1 SODIMM
Pevný disk: 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Displej: 16" WUXGA, matný, UWVA, 300 nitů
Grafická karta: AMD Radeon™ 780M
Audio: Dva stereofonní reproduktory
Polohovací zařízení: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Síť: Ano
Bezdrátová komunikace: Mediatek MT7925 Wi-Fi 7
Porty USB:
*2× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s (napájené)
Další porty:
*1× HDMI 2.1
*1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon
*1× RJ-45
*1× zásuvka pro bezpečnostní zámek
Napájení: Není součástí balení
Barva: Stříbrná
Rozměry (ŠxHxV): 359,4 x 251 x 10,9 - 17mm
Hmotnost: 1,75
Záruka: 3 roky
ParametryPorovnání
Podsvícení klávesnice
Ano
Audio 3,5mm jack