JPL TT3 BIN Headband modulární náhlavní souprava, dvouušní spona přes hlavu pro spojení s TT3 EVO Bo

JPL Telecom je renomovaná britská společnost, globální inovátor v oblasti designu a výroby drátových a bezdrátových profesionálních náhlavních souprav.JPL TT3 EVO je prémiové patentované modulární řešení do vytížené kanceláře a call centra. TT3 EVO je jedinečný modulární systém náhlavní soupravy, který byl navržen tak,... více
1 438.84 Kč bez DPH
E-shop 5 ks
1 741 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: TT3 Bin Headband
EAN: 5060126952411
Záruka: 24
Výrobce: GRANDSTREAM
Popis a parametry

JPL TT3 BIN Headband modulární náhlavní souprava, dvouušní spona přes hlavu pro spojení s TT3 EVO Bo

JPL Telecom je renomovaná britská společnost, globální inovátor v oblasti designu a výroby drátových a bezdrátových profesionálních náhlavních souprav.
JPL TT3 EVO je prémiové patentované modulární řešení do vytížené kanceláře a call centra. TT3 EVO je jedinečný modulární systém náhlavní soupravy, který byl navržen tak, aby uživateli umožňoval výběr stylů nošení a poskytoval významné úspory nákladů a delší životnost.

TT3 BIN Headband je komfortní přizpůsobivá dvouušní spona přes hlavu pro propojení s modulem TT3 Boom. TT3 Boom lze díky jednoduchému systému nacvaknutím spojit se sponou. Propojením se aktivuje druhý reproduktor a vznikne profesionální a kvalitní náhlavní soupravu na obě uši.
Modul TT3 Boom je vybaven kvalitním mikrofonem s funkcí potlačení okolního šumu, možností aretace a pružným držákem. Pro rychle odpojení náhlavní soupravy je vybaven QD (quick disconnect) konektorem, který uživateli umožní rychle odejít od stolu, aniž by si musel odložit náhlavní soupravu.

Na call centrech již není potřeba každému operátorovi pořizovat celou náhlavní soupravu. Ke každému telefonu stačí jeden modul TT3 Boom. Operátor má pak jen svou sponu přes hlavu v kvalitním a pohodlném provedení, kterou si vybere podle svých preferencí.

Hlavní parametry:
Dvou ušní design umožňuje plnou soustředěnost na hovor
Náušník široký 55mm z jemné koženky snižující otlak ucha
Mikrofon lze umístit na levé i pravé ucho
Širokopásmové reproduktory
Velmi komfortní pocit díky jemnosti náhlavní soupravy
Navrženo a zkonstruováno ve Velké Británii

JPL TT3 BIN Headband modulární náhlavní souprava, dvouušní spona přes hlavu pro spojení s TT3 EVO Bo

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené