Kensington Locking Adapter for Mac Studio

Uzamykací adaptér pro Mac Studio Majitelé Mac Studia vyžadují pohodlné a neinvazivní řešení pro zajištění své nové investice. Locking Adapter, navržený speciálně pro Mac Studio, nevyžaduje k instalaci žádné nástroje, což umožňuje zabezpečit Studio jakýmkoli zámkem NanoSaver®. Diskrétní a nenápadný adaptér odpovídá este... více
1 073.55 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
1 299 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Využijte chatovací okno a vyžádejte si další informace od prodejce
... zejména k dostupnosti zboží, pokud není ihned skladem
Kód: K65101WW
EAN: 85896651017
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: KENSINGTON
Popis a parametry
Ke stažení

Kensington Locking Adapter for Mac Studio

Uzamykací adaptér pro Mac Studio Majitelé Mac Studia vyžadují pohodlné a neinvazivní řešení pro zajištění své nové investice. Locking Adapter, navržený speciálně pro Mac Studio, nevyžaduje k instalaci žádné nástroje, což umožňuje zabezpečit Studio jakýmkoli zámkem NanoSaver®. Diskrétní a nenápadný adaptér odpovídá estetice Mac Studia a neblokuje žádné porty pro připojení. Locking Adapter pro Mac Studio je dodáván s pětiletou omezenou zárukou, takže si můžete být jisti, že se na vás vztahuje Kensington, vynálezce a světový lídr v oblasti bezpečnostních zámků.

Lze použít s jakýmkoli bezpečnostním zámkem NanoSaver®, který poskytuje čisté a bezpečné spojení mezi Mac Studio a nano bezpečnostním slotem. Navrženo tak, aby dokonale doplňovalo Mac Studio, aniž by překáželo. Nejsou potřeba žádné nástroje, snadno se připojuje – nepoškodí Mac Studio a nevyžaduje žádné úpravy zařízení. Nenápadný design poskytuje nekompromisní bezpečnost, aniž by byla ohrožena funkčnost. Pětiletá omezená záruka znamená, že si můžete být jisti, že se na vás vztahuje společnost Kensington, vynálezce a světový lídr v oblasti bezpečnostních zámků pro notebooky.

Kensington Locking Adapter for Mac Studio

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené