Lenovo ThinkPad E/E16 G3/U5-228V/16"/WUXGA/32GB/1TB/Intel int/W11P/Black/3R On-Site
Model: Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) Operační systém: Windows® 11 Pro, Czech / Slovak / English Procesor:Intel Core™ Ultra 5 228V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 8MB Paměť:32GB Soldered LPDDR5X-8533, MoP Memory Pevný disk:1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 Optická mechanika: Ne ... více
Zadejte dotaz, upřesníme
Kód: 22AY0021CK
EAN: 199275372094
Záruka: 36
Výrobce: LENOVO
Popis a parametry
Model: Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (Intel)
Operační systém: Windows® 11 Pro, Czech / Slovak / English
Procesor:Intel Core™ Ultra 5 228V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 8MB
Paměť:32GB Soldered LPDDR5X-8533, MoP
Memory
Pevný disk:1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Optická mechanika: Ne
Displej:16" WQXGA (2560x1600) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, 120Hz
Grafická karta:Integrated Intel® Arc™ Graphics 130V
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Web kamera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
Čtečka otisku prstů: Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button
Síť: 100/1000M (RJ-45)
Bezdrátová komunikace:Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3
USB:
*1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
*1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
*1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1
Další konektory:
*1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
*1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
*1x Ethernet (RJ-45)
Baterie: 64Wh
Napájení:65W USB-C® (3-pin)
Barva: Černá
Rozměry: 356 x 249 x 10.1/17.05
Hmotnost: Od 1,61 kg
Záruka: 3 roky Onsite
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_E16_Gen_3_Intel?M=22AY0021CK
ParametryPorovnání
Podsvícení klávesnice
Ano
Podporované sítě (MHz)
Nepodporuje
Audio 3,5mm jack