MikRotik XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, pár modulů

XS+2733LC15D je kit dvou kusů singlemode SFP28 modulů s přenosovou rychlostí až 25 Gbps (zpětně kompatibilní i s 10G i 1G), se simplexním optickým konektorem typu LC a výkonem na trasu o délce až 15km. Vlnové délky modulů jsou 1270/1330nm (Tx/Rx) a 1330/1270nm (Tx/Rx).... více
Běžná cena: 9 174  (-3%)
7 383.47 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
8 934 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: XS+2733LC15D
Záruka: 24
Výrobce: MIKROTIK
Popis a parametry

MikRotik XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, pár modulů

XS+2733LC15D je kit dvou kusů singlemode SFP28 modulů s přenosovou rychlostí až 25 Gbps (zpětně kompatibilní i s 10G i 1G), se simplexním optickým konektorem typu LC a výkonem na trasu o délce až 15km. Vlnové délky modulů jsou 1270/1330nm (Tx/Rx) a 1330/1270nm (Tx/Rx).

MikRotik XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, pár modulů

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené