Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 40m, OS2

Optický propojovací kabel LC-ST SM 09/125 40m duplex s vláknem G657A, průměr pláště 2,8mm, LSOH.... více
Běžná cena: 685  (-1%)
562.81 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
681 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
EAN: 8595589810475
Záruka: 24
Výrobce: OEM
Popis a parametry

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 40m, OS2

Optický propojovací kabel LC-ST SM 09/125 40m duplex s vláknem G657A, průměr pláště 2,8mm, LSOH.
ParametryPorovnání
Typ
Kabely
Délka (m)
18 - 99
LC (M)
1
ST (M)
1
Přesná délka (m)
40

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 40m, OS2

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené