Optický patchkabel duplexní, SC/UPC-SC/UPC 9/125um SM, 80m. OS2

867.77 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
1 050 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
EAN: 8595581028212
Záruka: 24
Výrobce: OEM

Optický patchkabel duplexní, SC/UPC-SC/UPC 9/125um SM, 80m. OS2

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené