Philips HTV - Hygienic Remote ctrl

Hygienické dálkové ovládáníHygienický, antimikrobiální, bez otvorůDíky antimikrobiálnímu materiálu v kombinaci s designem bez otvorů lze tento hygienický dálkový ovladač snadno čistit a udržovat bez bakterií.Výjimečně dlouhá životnost bateriíUšetřete svým zaměstnancům práci. 2 alkalické baterie typu AA zajistí dlouhou ... více
Běžná cena: 941  (-10%)
700 Kč bez DPH
Na dotaz
847 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 22AV2204A/00
Záruka: 36
Výrobce: PHILIPS
Popis a parametry

Philips HTV - Hygienic Remote ctrl

Hygienické dálkové ovládání

Hygienický, antimikrobiální, bez otvorů
Díky antimikrobiálnímu materiálu v kombinaci s designem bez otvorů lze tento hygienický dálkový ovladač snadno čistit a udržovat bez bakterií.

Výjimečně dlouhá životnost baterií
Ušetřete svým zaměstnancům práci. 2 alkalické baterie typu AA zajistí dlouhou výdrž až 5 let a zaměstnanci tak nemusí plýtvat časem při jejich výměně.

Přehledné uspořádání pro snadnou obsluhu
Mějte vše pod kontrolou díky snadné obsluze na dosah ruky. Přirozené uspořádání tohoto dálkového ovladače přináší intuitivní ovládání s přehledným přístupem ke všem funkcím televizoru.

Paměť nastavení Multi-RC
Mezi výměnami baterie si uchovejte naprosto stejné nastavení. Multifunkční dálkový ovladač ukládá konfiguraci do trvalého úložiště a umožňuje snadnou údržbu.

Uzavíratelná přihrádka na baterie
Uzavíratelná přihrádka na baterie je zabezpečena šroubkem, který zajišťuje, že baterie může vyjímat nebo vyměňovat pouze personál.

Detekce slabé baterie
Když je baterie v dálkovém ovladači Philips Professional slabá, zobrazí se na obrazovce televizoru upozornění. Umožní vám to výměnu baterie před tím, než to bude mít vliv na provoz.

Philips HTV - Hygienic Remote ctrl

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené