PRIMECOOLER PC-5010L12B SuperSilent LongLife
SuperSilent LongLige Fan DC, 50x50x10mm, 12V DC, 0,07A, 0,84W, 4000RPM, 8,34CFM, less than 20dBA, 2Ball Bearing Fan detail Dimensions : 50x 50x 10mm Rated Voltage : 12V DC Rated Current : 0.07A Power Consumption : 0.84W Rated Speed : 4000RPM Max Air Flow : 8.34CFM Max Static Pressure : 2.11mm-H2O Noise Level... více
E-shop 1 ks
Kód: PC-5010L12B
EAN: 8591897010989
Záruka: 24
Výrobce: PRIMECOOLER
Popis a parametry
SuperSilent LongLige Fan DC, 50x50x10mm, 12V DC, 0,07A, 0,84W, 4000RPM, 8,34CFM, less than 20dBA, 2Ball Bearing
Fan detail
Dimensions : 50x 50x 10mm
Rated Voltage : 12V DC
Rated Current : 0.07A
Power Consumption : 0.84W
Rated Speed : 4000RPM
Max Air Flow : 8.34CFM
Max Static Pressure : 2.11mm-H2O
Noise Level : less than 20dBA
Tolerance : ±10%
Bearing Type : 2Ball Bearing
Life Time : 100000Hours
PRIMECOOLER BOOST:
- 20% delší životnost v porovnání s standardními 2 kuličkovými ložisky
- 25% nižší hlučnost v porovnání s standardní 2 kuličkovými ložisky