PRIMECOOLER PC-5010L12C SuperSilent
SuperSilent Fan DC, 50x50x10mm, 12V DC, 0,07A, 0,84W, 4000RPM, 8,34CFM, less than 20dBA, Ball Bearing Fan detail Dimensions : 50x 50x 10mm Rated Voltage : 12V DC Rated Current : 0.07A Power Consumption : 0.84W Rated Speed : 4000RPM Max Air Flow : 8.34CFM Max Static Pressure : 2.11mm-H2O Noise Level : less th... více
E-shop 5 ks
Kód: PC-5010L12C
EAN: 8591897010118
Záruka: 24
Výrobce: PRIMECOOLER
Popis a parametry
SuperSilent Fan DC, 50x50x10mm, 12V DC, 0,07A, 0,84W, 4000RPM, 8,34CFM, less than 20dBA, Ball Bearing
Fan detail
Dimensions : 50x 50x 10mm
Rated Voltage : 12V DC
Rated Current : 0.07A
Power Consumption : 0.84W
Rated Speed : 4000RPM
Max Air Flow : 8.34CFM
Max Static Pressure : 2.11mm-H2O
Noise Level : less than 20dBA
Tolerance : ±10%