SCYTHE KF1225FD12W-P Kaze Flex 120mm White PWM 300-1200rpm
E-shop 4 ks
Kód: KF1225FD12W-P
EAN: 4571225057842
Záruka: 24
Výrobce: SCYTHE
Popis a parametry
Ke stažení
SCYTHE Kaze Flex 120 White PWM
Tichý provoz a osvětlení
Specifikace:
Rozměry: 120 x 120 x 27 mm (š x v x h)
Materiál: plast, kov
Barva: bílá
Připojení: 4pólové PWM
Délka kabelu: 300 mm (s pláštěm)
Otáčky: 300 - 1 200 ot/min
Hlasitost: 4 - 24,9 dB(A)
Dodávaný objem: 28,2 - 86,9 m3/h
Statický tlak: 0.08 to 1.1 mmH2O
Napětí: 12 V
Očekávaná životnost: 120 000 h (MTBF)
SCYTHE Kaze Flex 120 White PWM
Vynikající výkon
Guma proti vibracím
Je vybaven antivibrační gumou, která umožňuje nízkou hlučnost díky omezení možného přenosu vibrací.
Uzavřená přesnost FDB
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
ParametryPorovnání
Průměr ventilátoru
120
Počet kusů v balení
1
PWM regulace
Ano
scythe3.html