Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Síťové prvky aktivní
  4. Optické moduly

SFP+ 10GBASE-SR/SW MM OM3-300 850nm LC OEM Cisco

Přidat do oblíbenýchSFP+ 10GBASE-SR/SW MM OM3-300 850nm LC OEM Cisco

Kód produktui54_SFP+SR-CIS_OEM
Part numberSFP-PLUS-SR-CIS
 
Záruka:12
Výrobce:OEM
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
555.37 Kč
Vaše cena včetně DPH
672 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Hlídací pes
SFP-PLUS-SR-CIS transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI , Cisco kompatibilní
Aktuální cena produktu je672Kč  s dph
Váš e-mail