Balíček modulů v Money S3 vám ušetří spoustu práce v e-shopu. Balíček obsahuje "E-shop konektor", "S3 Automatik" a "Periodickou a hromadnou fakturaci". Nákupem balíčku ušetříte 2.980,- Kč bez DPH!... více
9 990.08 Kč bez DPH
Zadejte dotaz, upřesníme
12 088 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: MS3MODERNIESHOP
Záruka: 12 měsíců
Popis a parametry

SW Money S3 - Moderní e-shop

Vyřizovat objednávky z e-shopu je na jednu stranu příjemné, protože se vašemu obchodu daří, ale na druhou stranu to zabere spoustu času, který byste mohli využít smysluplněji. Díky novému balíčku Moderní e-shop pro Money S3 vyřídíte všechny objednávky naráz a je na vás, jak s volným odpolednem naložíte.

Balíček obsahuje:

1. E-Shop konektor
Díky modulu E-shop konektor jednoduše propojíte svůj e-shop s účetním systémem. Snadno tak přenesete zboží i s fotografiemi a cenami z Money S3 do e-shopu. Naopak objednávky modul rovnou pošle i do vašeho účetnictví. Stačí jen nastavit propojení s Money S3 a nastavit propojení Money S3 s e-shopem zadáním:
- Typu obchodu
- Přístupové adresy
- Hesla

Zboží, které chcete na internetu nabízet, poté uspořádejte do přehledných skupin. Zákazník se podle nich v e-shopu lépe orientuje a snadněji si vybírá zboží. Vybrané skupiny pak označíte a jediným tlačítkem položky přenesete ze skladu přímo do e-shopu. A to i s obrázky, popisy a cenami. Jakmile si pak zákazník objedná v e-shopu zboží, přijde vám objednávka i do Money S3.

E-shop konektor vám umožní přímé propojení Money S3 s nejrozšířenějšími e-shopy v České republice. Pokud tak provozujete víc e-shopů, můžete přes Money S3 ovládat třeba všechny najednou. Modul přitom přijímá a odesílá veškerá potřebná data týkající se:
- Zákazníků
- Objednávek
- Zboží (včetně barvy, rozměrů, alternativ nebo například příslušenství)

Data přenáší v univerzálním formátu XML. E-shop proto musí takovou komunikaci podporovat. Přestože pro většinu internetových obchodů je výměna dat ve formátu XML samozřejmostí, raději si vše předem ověřte u svého dodavatele.
Propojit Money S3 s vaším e-shopem pomocí E-shop konektoru zvládnete i bez pomoci vývojářů či programátorů. Stačí vám k tomu jen 3 kroky.
1.  Kontaktujte svého dodavatele e-shopu a ověřte si, že podporuje komunikaci s Money S3 pomocí E-shop konektoru. Nebo si rovnou vyberte některého z preferovaných dodavatelů, kteří propojení přes E-shop konektor nabízejí. Jejich seznam najdete o několik řádků níž.
2.  Objednejte si u nás modul E-shop konektor pro Money S3 a nainstalujte ho.
3.  V Money S3 na kartě Money/Možnosti a nastavení/Obchodování na internetu zvolte propojení s E-shop konektorem, vyberte nastavení složek pro přenos dat (lokální, síťové i FTP) a můžete začít pracovat.

2. S3 Automatic
S3 Automatic za vás provede vybrané rutinní operace a ušetří vám spoustu času. Představte si, že ráno přijdete do práce a již budete mít v Money S3 stažené všechny nové objednávky a faktury a aktualizovaný váš stav skladových zásob. Je to podobné, jako když si ráno spustíte Outlook, ve kterém již budou stažené nové zprávy a budou tučně označené jako nepřečtené. Stejné to bude také v Money S3.

V intuitivním rozhraní S3 Automatic si jednoduše vyberete procesy, které za vás modul bude provádět a nastavíte termín a frekvenci opakování. V S3 Automaticu si můžete nastavit, aby se vám o každém přenosu poslal e-mail, že přenos proběhl úspěšně. Volitelně je možné nastavit, aby se e-mail odeslal pouze v případě, kdy došlo k přenosu nějakých dokladů nebo zásob, nebo jen v případě, že během přenosu nastala chyba.

Mimo to využijete S3 Automatic například k:
- odesílání e-mailových upomínek obchodním partnerům,
- pravidelnému připomínání daňových povinností,
- automatickému stahování kurzovních lístků ČNB,
- EET – hromadnému odesílání dříve neodeslaných dokladů,
- zálohování a údržbě firemních dat,
- nebo hromadnému odeslání dříve neodeslané pošty

  • 3. Periodická a hromadná fakturace
    Třetím modulem v balíčku Moderní e-shop je Periodická a hromadná fakturace. Stisknutím jednoho tlačítka vygenerujete faktury ke všem objednávkám, pro které máte zboží skladem. Je na Vás, zda zvolíte hromadné uložení všech vygenerovaných faktur nebo budete potvrzovat jednotlivé faktury samostatně. Hned poté se můžete pustit do vyskladňování a chystání zboží na odběr.
  • Faktury si můžete vytisknout nebo je rovnou odeslat vašim zákazníkům ve formátu PDF nebo XML. Pokud navíc každý měsíc fakturujete odběratelům faktury za stejné služby, potěší vás funkce automatického vystavení a odeslání faktur. Stačí, když si nastavíte termíny, kdy mají být faktury odeslány.

SW Money S3 - Moderní e-shop

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené