Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka

TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.

Přidat do oblíbenýchTP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.

Kód produktui54_51722302
Part numberMC110CS
EAN produktu6935364030407
 
Záruka:60
Výrobce:TP-LINK
Skladová dostupnost:skladem pro ESHOP, expedice do 24 hodin
Vaše cena bez DPH
602.48 Kč
Vaše cena včetně DPH
729 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Ke stažení
Hlídací pes
TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter

PŘEHLED
* Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
* Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
* Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
* Prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.


SPECIFIKACE
Standardy a protokoly
* IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Základní funkce
* Poloduplexní/plně duplexní režim přenosu pro port FX
* Plně duplexní řízení toku (IEEE 802.3x)
* Poloduplexní řízení toku (Backpressure)
* Prodlužuje dosah optického vedení až na 2 km
* Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení

Porty
* 1 port 100M SC
* 1 port 100M RJ45 (Auto MDI/MDIX)

Vlnová délka
* 1310nm

Síťová média 10BASE-T
* Kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m)
* EIA/TIA-568 100 Ω STP (max. 100 m)

Síťová média 1000BASE-T
* Kabel UTP kategorie 5, 5e (max. 100 m)
* EIA/TIA-568 100 Ω STP (max. 100 m)

Síťová média 1000BASE-FX
* Jednorežimový optický kabel

Indikátory LED
* PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD

Rozměry (Š*H*V)
* 94,5*73,0*27,0 mm

Napájení
* Externí napájecí adaptér (součást balení AC-DC Power Adapter DC9V/600mA)

Max Power Consumption
* 2.5W

Bezpečnost a emise
* FCC, CE

Provozní prostředí
* Provozní teplota: 0–40 °C
* Neprovozní teplota: -40–70 °C
* Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující
* Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující

Dokumenty

Aktuální cena produktu je729Kč  s dph
Váš e-mail