Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 (UF-MM-1G) - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

1G SFP optický modul1Gbps Multi-mode Optical Module je duplexní transceiver, který poskytuje rychlost až 1,25Gbps na vzdálenost až 550 metrů.Funkce:* propustnost 1,25Gbps* duplexní LC konektor* podporuje připojení až do 550m* podporovaná média: MM Fiber (kabel není součástí dodávky)Rozhraní:* 2x LCTX vlnová délka: B... více
433.06 Kč bez DPH
E-shop > 5 ks
524 Kč
Prodejna Ostrava 0 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: UACC-OM-MM-1G-D-2
EAN: 810010076922
Záruka: 24
Popis a parametry

Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 (UF-MM-1G) - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

1G SFP optický modul
1Gbps Multi-mode Optical Module je duplexní transceiver, který poskytuje rychlost až 1,25Gbps na vzdálenost až 550 metrů.

Funkce:
* propustnost 1,25Gbps
* duplexní LC konektor
* podporuje připojení až do 550m
* podporovaná média: MM Fiber (kabel není součástí dodávky)

Rozhraní:
* 2x LC
TX vlnová délka: Black Latch: 850nm
RX vlnová délka: Black Latch: 850nm
Maximální spotřeba energie: 0,66W

VAROVÁNÍ: LASEROVÝ PRODUKT TŘÍDY 1, IEC/EN60825-1:2014 – Nedívejte se do konců optického kabelu nebo modulu SFP, pokud jsou konvertory napájeny.

Záruka: 2 roky
ParametryPorovnání
Konektor DisplayPort
Ne
Konektor HDMI
Ne
Optika
Ano
HDMI
0 ks
DP
0 ks
Provedení switche
Moduly
Počet SFP portů
2

Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 (UF-MM-1G) - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené