Acer Aspire 14 AI (A14-61M-R0F8) Ryzen AI 7 350/16GB/1TB SSD/14" WUXGA IPS 120Hz/IR cam/Win11 Home/stříbrná
Aspire 14 AI (A14-61M-R0F8) - Windows 11 Home - AMD Ryzen™ AI 7 350 - NPU AMD Ryzen™ AI up to 50 TOPS - 16 GB LPDDR5X Memory On Board + N/A - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - Micro SD card reader - 14" WUXGA 1920x1200 16:10 IPS Anti-Glare 120Hz 350nits - AMD Radeon™ 860M - Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3 - FHD IR... více
E-shop 5 ks
Kód: NX.JL1EC.008
EAN: 4711474717573
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: ACER
Popis a parametry
Ke stažení
Aspire 14 AI (A14-61M-R0F8) - Windows 11 Home - AMD Ryzen™ AI 7 350 - NPU AMD Ryzen™ AI up to 50 TOPS - 16 GB LPDDR5X Memory On Board + N/A - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - Micro SD card reader - 14" WUXGA 1920x1200 16:10 IPS Anti-Glare 120Hz 350nits - AMD Radeon™ 860M - Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3 - FHD IR USB TNR camera with 2Mic. with camera shutter - Backlight KB - 2x USB Type-C port supporting: USB4 ® 40Gbps / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 100 W - 2x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - Copilot Key (AI) - Acer Sense App - 65Wh Li-ion battery - 65W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0 - Pure Silver Metal LCD + Bottom cover
Operační systém Windows 11 Home
Procesor
Výrobce procesoru AMD
Typ procesoru Ryzen™ AI 7
Model procesoru 350
Rychlost procesoru 2 GHz
Jádro procesoru 8jádrový
Vlákna procesoru 16
Výrobce NPU AMD
Název NPU
Ryzen AI
Výkon NPU 50 TOPS
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče AMD
Výrobce grafického řadiče Radeon™ Graphics
Dostupnost grafické paměti Sdílená
Velikost obrazovky 35,6 cm (14")
Typ obrazovky Aktivní matricový TFT LCD
Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný)
Technologie In-plane Switching (IPS)
Dotyková obrazovka Ne
Rozlišení obrazovky 1920 x 1200
Standardní obnovovací frekvence 120 Hz
Poměr stran 16:10
Paměť
Celková instalovaná systémová paměť 16 GB
Technologie systémové paměti LPDDR5X
Čtečka paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty microSD
Úložiště
Celková kapacita jednotky SSD 1 TB
Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0
SSD Form Factor M.2
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax
Standard Bluetooth Bluetooth 5.3 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ne
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 2
Celkový počet portů USB 4
Síť (RJ-45) Ne
Počet portů USB4 2
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízení TouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ano
Funkce klávesnice Bílé podsvícení
Tlačítko AcerSense
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Informace o baterii
Chem. složení baterie
Lithium-iontový (Li-Ion)
Max. doba chodu na baterii 18,50 Hodin
Energie baterie 65 Wh
Popis napájení
maximální výkon zdroje napájení 65 W
Fyzické charakteristiky
Výška 15,90 mm
Šířka 312 mm
Hloubka 225,9 mm
Hmotnost (přibližná) 1,25 kg
Barva výrobku
Stříbrná
Smíšený
Obsah balení
Aspire 14 AI A14-61M-R0F8 Notebook
Lithium ION (Li-ion) Baterie
Napájecí adaptér
Napájecí šňůra
ParametryPorovnání
TPM chip (NTB)
Ne
Snímač otisku prstu (NTB)
Ne
Typ disku (NTB)
SSD
Polohovací zařízení (NTB)
Touchpad
Počet USB portů (NTB)
4
Optická mechanika (NTB)
Dotykový displej (NTB)
Podsvícená klávesnice (NTB)
Ano
Lokalizace
CZ+SK+ENG
Barva víka (NTB)
Stříbrná
Vnitřní barva (NTB)
GSM modem (NTB)
Thunderbolt (NTB)
Numerická klávesnice (NTB)
RJ45 (NTB)
Typ panelu (NTB)
IPS
Provedení (NTB)
Standardní
Určení (NTB)
Běžné použití
Rozlišení (NTB)
1920x1200 (WUXGA)
Typ displeje (NTB)
Matný
Velikost paměti (NTB)
16 GB
Velikost úložiště (NTB)
1 TB
Grafická karta (NTB)
Integrovaná
Operační systém (NTB)
Windows 11 Home
Záruka firma/fyz.osoba (NTB)
2 roky
Úhlopříčka displeje (NTB)
14"
Výrobce (NTB)
Acer
Počet volných paměťových slotů (NTB)
0
Čtečka pam.karet (NTB)
Ano
Hmotnost (NTB)
Do 1,5 kg
GPSR
Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it
Podpora AI (NTB)
Copilot+ PC
related