Acer Aspire 16 AI (A16-52M-78L6) Core Ultra 7 258V/32GB/1TB SSD/16" WUXGA IPS/IR cam/Win11 Home/šedá
Aspire 16 AI (A16-52M-78L6) - Copilot+ PC - Windows 11 Home - Intel® Core™ Ultra 7 processor 258V - NPU Intel® AI Boost up to 47 TOPS - 32 GB LPDDR5X Memory On Board + N/A - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - Micro SD card reader - 16" WUXGA 1920x1200 16:10 IPS Anti-Glare 120Hz 350nits - Intel® Arc™ 130V GPU - Wifi 7 Int... více
E-shop > 5 ks
Kód: NX.JLSEC.00B
EAN: 4711474860996
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: ACER
Popis a parametry
Ke stažení
Aspire 16 AI (A16-52M-78L6) - Copilot+ PC - Windows 11 Home - Intel® Core™ Ultra 7 processor 258V - NPU Intel® AI Boost up to 47 TOPS - 32 GB LPDDR5X Memory On Board + N/A - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - Micro SD card reader - 16" WUXGA 1920x1200 16:10 IPS Anti-Glare 120Hz 350nits - Intel® Arc™ 130V GPU - Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 MU-MIMO + BT 5.4 - FHD IR TNR camera with 2Mic. with camera shutter - Backlight KB - 2x USB Type-C port supporting: USB4 ® 40Gbps / Thunderbolt™ 4 / Display port over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 100 W - 2x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - Copilot Key (AI) - Acer Sense App - 65Wh Li-ion battery - 65W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0 - Steel Gray - Aluminium LCD + bottom cover
Operační systém Windows 11 Home
Procesor
Výrobce procesoru Intel®
Typ procesoru Core™ Ultra 7
Model procesoru 258V
Rychlost procesoru 2,20 GHz
Jádro procesoru 8jádrový
Vlákna procesoru 8
Výrobce NPU Intel®
Název NPU AI Boost
Výkon NPU 47 TOPS
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče Intel®
Výrobce grafického řadiče ARC™ 140V GPU
Dostupnost grafické paměti Sdílená
Velikost obrazovky 40,6 cm (16")
Typ obrazovky Aktivní matricový TFT LCD
Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný)
Technologie In-plane Switching (IPS)
Dotyková obrazovka Ne
Rozlišení obrazovky 1920 x 1200
Standardní obnovovací frekvence 120 Hz
Poměr stran 16:10
Paměť
Celková instalovaná systémová paměť 32 GB
Technologie systémové paměti LPDDR5X
Čtečka paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty microSD
Úložiště
Celková kapacita jednotky SSD 1 TB
Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0
SSD Form Factor M.2
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11be
Technologie Ethernet Gigabit Ethernet
Standard Bluetooth Bluetooth 5.4 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ne
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 2
Celkový počet portů USB 4
Síť (RJ-45) Ne
Počet portů USB4 2
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízení TouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ano
Vlastnosti touchpadu Certifikace Microsoft Precision Touchpad
Funkce klávesnice Tlačítko AcerSense
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Bílé podsvícení
Informace o baterii
Chem. složení baterie Lithium-iontový (Li-Ion)
Max. doba chodu na baterii 26 Hodin
Energie baterie 65 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 65 W
Fyzické charakteristiky
Výška 15,90 mm
Šířka 354,9 mm
Hloubka 250,1 mm
Hmotnost (přibližná) 1,49 kg
Barva výrobku železo
ParametryPorovnání
TPM chip (NTB)
Ne
Snímač otisku prstu (NTB)
Ne
Typ disku (NTB)
SSD
Polohovací zařízení (NTB)
Touchpad
Počet USB portů (NTB)
4
Optická mechanika (NTB)
Dotykový displej (NTB)
Podsvícená klávesnice (NTB)
Ano
Lokalizace
CZ+SK+ENG
Barva víka (NTB)
Šedá
Vnitřní barva (NTB)
Šedá
GSM modem (NTB)
Thunderbolt (NTB)
Ano
Numerická klávesnice (NTB)
RJ45 (NTB)
Typ panelu (NTB)
IPS
Provedení (NTB)
Standardní
Určení (NTB)
Běžné použití
Rozlišení (NTB)
1920x1200 (WUXGA)
Procesor (NTB)
Intel Ultra 7
Typ displeje (NTB)
Matný
Velikost paměti (NTB)
32 GB
Velikost úložiště (NTB)
1 TB
Grafická karta (NTB)
Integrovaná
Operační systém (NTB)
Windows 11 Home
Záruka firma/fyz.osoba (NTB)
2 roky
Úhlopříčka displeje (NTB)
16"