Acer Aspire 16 AI (A16-61M-R6X8) Ryzen AI 5 330/16GB/512GB SSD/16" WUXGA OLED/Win11 Home/šedá
Aspire 16 AI (A16-61M-R6X8) - Copilot+ PC - Windows 11 Home - AMD Ryzen™ AI 5 330 - NPU AMD Ryzen™ AI up to 50 TOPS - 16 GB LPDDR5X Memory On Board + N/A - 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - Micro SD card reader - 16" WUXGA 1920x1200 16:10 OLED Glare DCI-P3 95% 300nits Support TÜV Low blue/Eyesafe - AMD Radeon™ 820M - Wi... více
E-shop > 5 ks
Kód: NX.JP0EC.00B
EAN: 4711474812896
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: ACER
Popis a parametry
Ke stažení
Aspire 16 AI (A16-61M-R6X8) - Copilot+ PC - Windows 11 Home - AMD Ryzen™ AI 5 330 - NPU AMD Ryzen™ AI up to 50 TOPS - 16 GB LPDDR5X Memory On Board + N/A - 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - Micro SD card reader - 16" WUXGA 1920x1200 16:10 OLED Glare DCI-P3 95% 300nits Support TÜV Low blue/Eyesafe - AMD Radeon™ 820M - Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3 - FHD IR TNR camera with 2Mic. with camera shutter - Backlight KB - 2x USB Type-C port supporting: USB4 ® 40Gbps / Display port over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 100 W - 2x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - Copilot Key (AI) - Acer Sense App - 65Wh Li-ion battery - 65W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0 - Steel Gray - Aluminium LCD + bottom cover
Operační systém Windows 11 Home
Procesor
Výrobce procesoru AMD
Typ procesoru Ryzen™ AI 5
Model procesoru 330
Rychlost procesoru 2 GHz
Jádro procesoru Čtyřjádrový
Vlákna procesoru 8
Výrobce NPU AMD
Název NPU Ryzen AI
Výkon NPU 50 TOPS
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče AMD
Výrobce grafického řadiče Radeon™ Graphics
Dostupnost grafické paměti Sdílená
Velikost obrazovky 40,6 cm (16")
Typ obrazovky OLED
Technologie obrazovky displeje CineCrystal (lesklý)
Dotyková obrazovka Ne
Rozlišení obrazovky 1920 x 1200
Standardní obnovovací frekvence 60 Hz
Poměr stran 16:10
Paměť
Celková instalovaná systémová paměť 16 GB
Technologie systémové paměti LPDDR5X
Čtečka paměťových karet Ano
Podporované paměťové kartymicroSD
Úložiště
Celková kapacita jednotky SSD 512 GB
Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0
SSD Form Factor M.2
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax
Standard Bluetooth
Bluetooth 5.3 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ne
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 2
Celkový počet portů USB 4
Síť (RJ-45) Ne
Počet portů USB4 2
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízeníTouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ano
Funkce klávesnice Bílé podsvícení
Tlačítko AcerSense
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Informace o baterii
Chem. složení baterie Lithium-iontový (Li-Ion)
Max. doba chodu na baterii 14,50 Hodin
Energie baterie 65 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 65 W
Fyzické charakteristiky
Výška 15,90 mm
Šířka 354,9 mm
Hloubka 250,1 mm
Hmotnost (přibližná) 1,55 kg
Barva výrobku
železo
ParametryPorovnání
TPM chip (NTB)
Ne
Snímač otisku prstu (NTB)
Ne
Typ disku (NTB)
SSD
Polohovací zařízení (NTB)
Touchpad
Počet USB portů (NTB)
4
Optická mechanika (NTB)
Dotykový displej (NTB)
Podsvícená klávesnice (NTB)
Ano
Lokalizace
CZ+SK+ENG
Barva víka (NTB)
Šedá
Vnitřní barva (NTB)
Šedá
GSM modem (NTB)
Thunderbolt (NTB)
Numerická klávesnice (NTB)
Ano
RJ45 (NTB)
Typ panelu (NTB)
OLED
Provedení (NTB)
Standardní
Určení (NTB)
Běžné použití
Rozlišení (NTB)
1920x1200 (WUXGA)
Typ displeje (NTB)
Lesklý
Velikost paměti (NTB)
16 GB
Velikost úložiště (NTB)
512 GB
Grafická karta (NTB)
Integrovaná
Operační systém (NTB)
Windows 11 Home
Záruka firma/fyz.osoba (NTB)
2 roky
Úhlopříčka displeje (NTB)
16"