Acer Aspire Go 15 (AG15-72P-52PR) Core 5 120U/16GB/1TB SSD/15.6" FHD/Win11 Home/stříbrná NO Adapter
Aspire Go 15 (AG15-72P-52PR) - Windows 11 Home - Intel® Core™ 5 processor 120U - 16 GB DDR5 Memory + N (up to 2x 16 GB) - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 300nits - Intel® Graphics - Wifi 6 802.11AX 2x2 MU-MIMO ICPS + BT 5.0 - FHD USB TNR Camera with 2Mic. with camera shutter - 2x US... více
E-shop 2 ks
Kód: NX.JTREC.007
EAN: 4711474950130
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: ACER
Popis a parametry
Ke stažení
Aspire Go 15 (AG15-72P-52PR) - Windows 11 Home - Intel® Core™ 5 processor 120U - 16 GB DDR5 Memory + N (up to 2x 16 GB) - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 300nits - Intel® Graphics - Wifi 6 802.11AX 2x2 MU-MIMO ICPS + BT 5.0 - FHD USB TNR Camera with 2Mic. with camera shutter - 2x USB Type-C™ port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W - 2x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - Acer Sense App - Copilot Key - 53Wh Li-ion battery - NO Adapter (use 65W USB Type-C AC Adapter) - Pure Silver
Operační systém Windows 11 Home
Procesor
Výrobce procesoru Intel®
Typ procesoru Core™ 5
Model procesoru 120U
Rychlost procesoru 1,40 GHz
Jádro procesoru Desetijádrový (10jádrový)
Procesor Generation 1. gen.
Vlákna procesoru 12
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče Intel®
Dostupnost grafické paměti Sdílená
Velikost obrazovky 39,6 cm (15,6")
Typ obrazovky Aktivní matricový TFT LCD
Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný)
Technologie In-plane Switching (IPS)
Dotyková obrazovka Ne
Rozlišení obrazovky 1920 x 1080
Standardní obnovovací frekvence 60 Hz
Vlastnosti displeje Antireflexní
Barevný gamut 45% NTSC
Poměr stran 16:9
Paměť
Standardní paměť 16 GB
Maximální podporovaná systémová paměť 32 GB
Technologie systémové paměti DDR5 SDRAM
Čtečka paměťových karet Ne
Úložiště
Celková kapacita jednotky SSD 1TB
Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0
SSD Form Factor M.2
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax
Technologie Ethernet Gigabit Ethernet
Standard Bluetooth Bluetooth 5.1 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ne
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 2
Počet portů USB 3.2 Gen 2 typu C 2
Celkový počet portů USB 4
USB typ C Ano
Síť (RJ-45) Ne
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízení TouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ne
Vlastnosti touchpadu Certifikace Microsoft Precision Touchpad
Funkce klávesnice Tlačítko AcerSense
Indikátor ztlumení mikrofonu
Indikátor Caps Lock
Programovatelná klávesa
Informace o baterii
Chem. složení baterie Lithium-iontový (Li-Ion)
Max. doba chodu na baterii 13,50 Hodin
Energie baterie 53 Wh
Fyzické charakteristiky
Výška 17,90 mm
Šířka 357,7 mm
Hloubka 234,4 mm
Hmotnost (přibližná) 1,53 kg
Barva výrobku Stříbrná
Smíšený
Obsah balení Aspire Go 15 AG15-72P-52PR notebook
Lithium ION (Li-ion) Baterie
ParametryPorovnání
TPM chip (NTB)
Ne
Snímač otisku prstu (NTB)
Ne
Typ disku (NTB)
SSD
Polohovací zařízení (NTB)
Touchpad
Počet USB portů (NTB)
4
Optická mechanika (NTB)
Dotykový displej (NTB)
Podsvícená klávesnice (NTB)
Lokalizace
CZ+SK+ENG
Barva víka (NTB)
Stříbrná
GSM modem (NTB)
Thunderbolt (NTB)
Numerická klávesnice (NTB)
Ano
RJ45 (NTB)
Ano
Typ panelu (NTB)
IPS
Provedení (NTB)
Standardní
Určení (NTB)
Běžné použití
Rozlišení (NTB)
1920x1080 (FHD)
Procesor (NTB)
Intel Core 5
Typ displeje (NTB)
Matný
Velikost paměti (NTB)
16 GB
Velikost úložiště (NTB)
1 TB
Grafická karta (NTB)
Integrovaná
Operační systém (NTB)
Windows 11 Home
Záruka firma/fyz.osoba (NTB)
2 roky
Úhlopříčka displeje (NTB)
15"