Acer Aspire GO 16 (AG16-71P-56UC) Core 5 120U/16GB/512GB SSD/16" WUXGA IPS 120Hz/ESHELL Linux/stříbrná
Aspire Go 16 (AG16-71P-56UC) - ESHELL Linux (Boot-up only) - Intel® Core™ 5 processor 120U - 8 GB DDR5 Memory + 8 GB DDR5 Memory - 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 16" WUXGA 1920x1200 16:10 IPS Anti-Glare 120Hz 300nits - Intel® Graphics - Wifi 6 802.11AX 2x2 MU-MIMO ICPS + BT 5.0 - FHD USB TNR Camera with 2Mic. with ca... více
E-shop > 5 ks
Kód: NX.JTHEC.001
EAN: 4711474813022
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: ACER
Popis a parametry
Ke stažení
Aspire Go 16 (AG16-71P-56UC) - ESHELL Linux (Boot-up only) - Intel® Core™ 5 processor 120U - 8 GB DDR5 Memory + 8 GB DDR5 Memory - 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 16" WUXGA 1920x1200 16:10 IPS Anti-Glare 120Hz 300nits - Intel® Graphics - Wifi 6 802.11AX 2x2 MU-MIMO ICPS + BT 5.0 - FHD USB TNR Camera with 2Mic. with camera shutter - Backlight KB - 2x USB Type-C™ port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W - 2x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - 53Wh Li-ion battery - 65W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0 - Pure silver
Procesor
Výrobce procesoru Intel®
Typ procesoru Core™ 5
Model procesoru 120U
Rychlost procesoru 1,40 GHz
Jádro procesoru Desetijádrový (10jádrový)
Vlákna procesoru 12
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče Intel®
Dostupnost grafické paměti Sdílená
Velikost obrazovky 40,6 cm (16")
Typ obrazovky Aktivní matricový TFT LCD
Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný)
Technologie In-plane Switching (IPS)
Dotyková obrazovka Ne
Rozlišení obrazovky 1920 x 1200
Standardní obnovovací frekvence 120 Hz
Poměr stran 16:9
Paměť
Celková instalovaná systémová paměť 16 GB
Technologie systémové paměti DDR5 SDRAM
Úložiště
Celková kapacita jednotky SSD 512 GB
Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0
SSD Form Factor M.2
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax
Technologie Ethernet Gigabit Ethernet
Standard Bluetooth Bluetooth 5.1 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ne
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 2
Počet portů USB 3.2 Gen 2 typu C 1
Celkový počet portů USB 3
Síť (RJ-45) Ne
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízení TouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ano
Vlastnosti touchpadu Certifikace Microsoft Precision Touchpad
Funkce klávesnice Bílé podsvícení
Programovatelná klávesa
Tlačítko AcerSense
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Informace o baterii
Chem. složení baterie Lithium-iontový (Li-Ion)
Max. doba chodu na baterii 10 Hodin
Energie baterie 53 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 65 W
Fyzické charakteristiky
Výška 17,90 mm
Šířka 357,4 mm
Hloubka 253,9 mm
Hmotnost (přibližná) 1,65 kg
Barva výrobku Stříbrná
ParametryPorovnání
TPM chip (NTB)
Ne
Snímač otisku prstu (NTB)
Ne
Typ disku (NTB)
SSD
Polohovací zařízení (NTB)
Touchpad
Počet USB portů (NTB)
4
Optická mechanika (NTB)
Dotykový displej (NTB)
Podsvícená klávesnice (NTB)
Ano
Lokalizace
CZ+SK+ENG
Barva víka (NTB)
Stříbrná
GSM modem (NTB)
Thunderbolt (NTB)
Numerická klávesnice (NTB)
Ano
RJ45 (NTB)
Typ panelu (NTB)
IPS
Provedení (NTB)
Standardní
Určení (NTB)
Běžné použití
Rozlišení (NTB)
1920x1200 (WUXGA)
Procesor (NTB)
Intel Core 5
Typ displeje (NTB)
Matný
Velikost paměti (NTB)
16 GB
Velikost úložiště (NTB)
512 GB
Grafická karta (NTB)
Integrovaná
Operační systém (NTB)
Linux/Linpus/Eshell
Záruka firma/fyz.osoba (NTB)
2 roky
Úhlopříčka displeje (NTB)
16"
Výrobce (NTB)
Acer
Počet volných paměťových slotů (NTB)
0
Čtečka pam.karet (NTB)
Hmotnost (NTB)
1,5 - 2 kg
GPSR
Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it
Podpora AI (NTB)
Copilot+ PC
related